“veľmi dobrá reštaurácia”
Recenzia Atlas Restaurant

Atlas Restaurant
Na pozícii č. 11 spomedzi 47 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 6. augusta 2018

veľmi chutné jedlo, široký sortiment jedál, dobrá obsluha, príjemná atmosféra, možnosť sedenia na terase, jedna z najlepších reštaurácií v L. Mikuláši

Poďakujte používateľovi JelaO1.

Zrecenzované: 18. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi klesla uroven jedla.Cesnacka s hrudou cesnakovej pasty. Nerozmiesane. Cena vyssia kvalita nizsia.

Poďakujte používateľovi SPDinocka.
Zrecenzované: 12. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Do atlasu chodievame pravidelne. Najviac na rebrá a tiež cestoviny a asi sme už skúsili všetko. Varia vynikajúco z niektorej časti aj vidíte kuchárov ako vám to pripravujú, personál skvelý vždy sa opýtajú či chutilo. Samozrejme, že vždy áno. Prostredie pekné,čisté v pozadí skvelá hudba. Jediné malé mínu je menšie parkovisko. Ale nie je to až taký problém, nakoľko oproti je veľké parkovisko pri nákupnom centre. Určite sa sem zas vrátime. Sme stáli zákazníci. Naša Top reštaurácia!

Poďakujte používateľovi Pioneer672192.
Zrecenzované: 15. októbra 2017

Kedysi výborná reštaurácia časom akoby začala stagnovať, minimálne obmeny jedálneho líska, kde väčšina jedál vonia a chutí takmer rovnako. 4lovek sa tu naje, ale nie je to nič extra.

Poďakujte používateľovi Sightsee727584.
Zrecenzované: 6. októbra 2017

Manzelka maximalne spokojna,. Dava 5 hviezdiciek. Ja by som dal 4,5. Dali sme si grilovaneho lososa. Manzelka spokojna riadne. Mne sa zdal ze v tom nieco chybalo. Sedacky boli kozene studene. Obsluha bola prijemna. Mavaju cez obed denne menu. Mozte si dat aj ranajky. Male parkovisko.

Poďakujte používateľovi jaroy33.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Atlas Restaurant, si pozreli aj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Atlas Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!