“nuda”
Recenzia Atlas Restaurant

Atlas Restaurant
Na pozícii č. 11 spomedzi 47 Reštaurácie v Liptovskom Mikuláši
Zrecenzované: 15. októbra 2017

Kedysi výborná reštaurácia časom akoby začala stagnovať, minimálne obmeny jedálneho líska, kde väčšina jedál vonia a chutí takmer rovnako. 4lovek sa tu naje, ale nie je to nič extra.

Poďakujte používateľovi Sightsee727584.

Zrecenzované: 6. októbra 2017

Manzelka maximalne spokojna,. Dava 5 hviezdiciek. Ja by som dal 4,5. Dali sme si grilovaneho lososa. Manzelka spokojna riadne. Mne sa zdal ze v tom nieco chybalo. Sedacky boli kozene studene. Obsluha bola prijemna. Mavaju cez obed denne menu. Mozte si dat aj ranajky. Male parkovisko.

Poďakujte používateľovi Jaroslav Š.
Zrecenzované: 19. júla 2017

Reštauráciu Atlas som navštívil už niekoľko krát a musím povedať, že je to miesto, kam sa vždy rád vraciam. Výborné jedlo, príjemný personál aj prostredie reštaurácie. Keď sa ma priatelia pýtajú, ktorú reštauráciu majú v Liptovskom Mikuláši navštíviť, vždy im odporúčam ATLAS a vždy sú spokojní :)

Poďakujte používateľovi faxian17.
Zrecenzované: 26. novembra 2016

Vždy keď som sa rozhodol pre návštevu tohoto podniku či už sám alebo s rodinou a kolegami odchádzal som spokojný.Obsluha výborná,sledujem že aj fluktuácia čašníkov nie je veľká čo prispieva k spokojnosti hostí.Jedlo teda výborné možno ponuka piva by sa mohla zlepšiť.

Poďakujte používateľovi Michal Š.
Zrecenzované: 18. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Velmi dobre jedlo, chutne a pekne servirovane. Ceny primerane lokalite a kvalite. Pri opatovnej navsteve LM urcite opakujeme navstevu. 4/5 len kvoli personalu, trocha viac usmevu a zaujmu hosti by pomohlo. Ale jedlu nie je co vytknut!

Poďakujte používateľovi LukasM1478.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Atlas Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Atlas Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!