Zrecenzované: 19. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Izby boli čisté a priestranné s výhladom na rieku. V novembri sa na izbe nekúrilo. Kupelna moderná a čistá. Na večerách personál šikovní a rýchli ale pri raňajkách naopak "prispatí". Jedlo bolo chutné ale čakali sme niečo viac. Na večeru podávali samé ťažké jedlá, jednoducho klasika nič zaujimavé ako by sa na 4 hviezdičky patrilo. Wellness centrum na kapacitu hotela malé. Ale zato čisté. Keď to zhrniem zvýhodnená cena za pobyt zodpovedala kvalite.

Termín ubytovania: november 2016, cestoval(a) v páre
Recenzia získaná v spolupráci s partnerom Deutsche Telekom
1  Poďakujte používateľovi lenka89.
Zrecenzované: 19. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Kupili sme si wellnes pobyt cez zlavomat. Na zaklade tohto voucheru vas cakaju vecer v style skolska jedalen, vyber z troch jedal. Prva vecera bravcovy rezen so salatom, kuracie rizoto s troskou syra (extremne vysusene) alebo bryndzove halusky. Druha vecera kuracie prsia v nivovej omacke, hovadzie v chrenovej omacke alebo cestovina s paradajkovou omackou. Polievka v style frankfurtska a hrstkova. Samozrejme zeleninovu oblohu alebo nejak naaranzovane jedlo nemozte ani ocakavat. Ranajky boli vyborne, ako keby ste boli v inom hoteli. Do wellnesu sme sa ani nedostali kedze su vyborne otvaracie hodiny od 16:00 do 22:00 a hotel mal viac hosti cez zlavomat ako wellnes dokazal pokryt. Izba bola priemerne zariadena, steny hole takze vznikala dost velka ozvena. Televizor velkostou starych CRT monitorov vo vzdialenosti minimalne 4 metre, kde titulky bolo treba citat dalekohladom. Steny tenucke takze ak mate za susedov mladych nevybujacenych pubertiakov velmi sa nevyspite. Manzelska postel spravena z dvoch posteli, cize vznikla velka medzera medzi madracmi. V izbe sa nachadzala len jedna zastrcka, v kupelni nebola. Kvitujem nepresvitave dlhe zavesy a peknu modernu kupelnu. Hotel urcite nezodpoveda 4 hviezdickovemu standardu. Urcite sa sem nevratime.

Termín ubytovania: november 2016, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi WladiZ1.
Zrecenzované: 22. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

super hotel izba velka cista, mali sme so sebou dieta so vsetkym nam visli v ustrety. dali nam aj konvicu na izbu. casnici veľmi ochotny a mily. ranajky velke svedske stoly :) a vecera vzdy chutna. casnici radi poradia aj pri vybere vinka :)

Termín ubytovania: október 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Silvia K.
Zrecenzované: 18. septembra 2016

Izbu v hoteli Jánošík sme mali s manželskou postelou orientovanú do dvora.Bola pomerne veľká so sprchou a WC a v chladničke bol minibar nápojov. Na izbe nebola klimatizácia. Vo welnes bol pomerne malý (cca 10m) bazén v prítmí.Raňajky sme mali formou švédskych stolov, večere sa dopredu objednávali z 3 jedál. Parkovanie vo dvore bolo bezproblémové. Personál bol veľmi ústretový. V meste je niekoľko muzeií. Najzaujimavejšie pre nás bolo "Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva". Pri meste L.Mikuláš je vodná nádrž L.Mara, kde je v lete plážové kúpanie a možnosť pozrieť si okolie z loďky. Vodný svet Tatralandia je ideálny pre milovníkov vody a hlavne pre deti. V blízkosti v L.Jáne je Stanišovská jaskyňa a minerálne a termálne pramene. Pre tých, ktorí majú radi teplé bazény je nedaleko Thermalpark Bešeňová.

• Termín ubytovania: jún 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi kecim2016.
Zrecenzované: 29. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

V hoteli Jánošík sme boli s priatelom na 2 noci a 3 dni, pobyt sme si zakupili cez Zlavomat. S recepcnou som volala 2x a vsetko sme riadne rezervovali, prizvukovala mi, ze mame 1x pre 2 osoby komplet wellnes v cene. Na mieste nam dala ku kartam aj vstupy do wellnesu a upozornila ma, ze je dnes (v nedelu) zatvoreny. Co bola nasa smola, nakolko na nasledujuci den sme mali naplanovanu Tatralandiu na cely den a nechceli sme stravit vo vode este aj vecer..cize mensie sklamanie (mohla mi to oznamit aj pri telefonickej rezervacii datumu a izby). Nasa izba bola super, na 1.poschodi kde sme si videli na auto a napriek tesnej blizkosti cesty musim uznat, ze maju dobre odhlucnene okna. Cistotu v izbe hodnotim velmi dobre, avsak nie dokonale lebo bola upratana len zvnutra - ked som otvorila okno, privitali ma obrie pavuciny cez polku plochy okna a vtacie exkrementy na vonkajsich ramoch okien. Kedze v izbe nebola klima, prirodzene sme chceli spat aspon pri otvorenom okne, co vsak nebolo mozne nakolko sa nam do izby do piatich minut nahrnul hmyz a haved vsetkeho druhu a teda sme to vzdali a celu noc sa potili v miestnosti kde sa vzduch nehybal. Ale musim pochvalit cistotu kupelne a aj fakt, ze wc, bidet a umyvadlo boli v jednej miestnosti a sprcha s umyvadlom a skrinkami v druhej. Velmi sme to privitali, casto sa s tym v hoteloch nestretavame. Zvlastna pochvala patri hotelovej restauracii, ich neskutocnemu servisu, vyberu jedal a ich osobitemu pristupu a maximalne ustretovemu vystupovaniu (uzasne bohate ranajkove bufety a mnou velmi cenene vecere s polievkami na vyber). Navstivili sme aj lobby bar, ktory by som ohodnotila normalne/priemerne - tj nic nepokazili ani neohurili. Celkovo nas pobyt hodnotim na 4/5, nakolko vyssie uvedene boli len mnou zistene drobne nedostatky ale vo vseobecnosti je hotel krasne zrekonstruovany, s nadhernou terasou (uzasne ranajky a vecere budu chutit este lepsie), parcikom a malym ihriskom a citili sme sa v nom obaja velmi dobre.

Termín ubytovania: august 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Kristína K.