“Geniálne ”
Recenzia Slávia

Slávia
Na pozícii č. 2 spomedzi 321 Reštaurácie v Košiciach
Opis: Vychutnajte si voňavú kávu a svetoznáme i tradičné dezerty s priateľmi, originálny koktail po divadelnom predstavení, biznis alebo rodinný obed, kulinársku večeru v doprovode tých najlepších vín. Priamo v centre Košíc nájdete miesto, ktoré už takmer 120 rokov láka návštevníkov svojou výnimočnou polohou, interiérom v secesnom štýle, pestrou ponukou v kaviarni a výnimočným kulinárskym zážitkom za prijateľné ceny v reštaurácii. Vitajte v Slávii, kde opäť ožíva história plná príbehov a kde môžete tvoriť tie nové. Slávia - kaviareň a najlepšia reštaurácia v Košickom kraji podľa hodnotenia Trend Top 2017.
Zrecenzované: 28. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Výborne jedlá, príjemná atmosféra, profesionálny šéfkuchár - ktorý mimochodom nám vysvetlil z akej oblasti pochádza mäso, že slivkové gule robia detičky z chránenej dielne...Navštívili sme veľa reštaurácií aj s Michelinom, a jednoznačne môžem povedať, že momentálne je to najlepšia reštaurácia na Slovensku!

Poďakujte používateľovi IldikoBaksa.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia B_Kovac, Manažér v zariadení Slávia.Zodpovedané: 13. marca 2018

Vážená pani Ildiko,

v prvom rade vám ďakujeme za vašu recenziu. Náš šéfkuchár Juraj Hruška je človek, ktorý miluje svoju prácu a našich ctených zákazníkov. Sme veľmi radi, že sa vám u náš páčilo a že sme pre vás najlepšia reštaurácia na Slovensku. Nesmierne si vážime tieto slová a sme radi, že ste naším zákazníkom. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu!

Zrecenzované: 23. februára 2018

Vidno, že je zrekonštruovaná, ale patrí medzi najstaršie v Košiciach a hlavne na Hlavnej v centre mesta.

1  Poďakujte používateľovi lacko49.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia B_Kovac, Manažér v zariadení Slávia.Zodpovedané: 7. marca 2018

Ďakujeme veľmi pekne za vašu recenziu Ladislav. Budova Slávie sa nachádza v historickom centre Košíc už od roku 1900 a za tento čas prešla niekoľkými rekonštrukciami. Sme nesmierne radi, že sme boli schopní v roku 2015 budovu opäť zrekonštruovať a vrátili jej tak majestátnosť. Budeme veľmi radi ak nás opäť navštívite !

Zrecenzované: 10. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Naozaj dobrá Slavia so všetkým : obsluha, káva bola výborná . Akurát by som vylepšila výzdobu . Bola dosť smutná Viem doporučiť

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi IVKA2016.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia B_Kovac, Generálny riaditeľ v zariadení Slávia.Zodpovedané: 1. februára 2018

Ďakujeme za Vašu recenziu, Ivka. Teší nás, že Vám káva chutila a že ste boli spokojní s obsluhou. Výzdobu pravidelne obmieňame, tak veríme, že pri ďalšej návšteve sa Vám bude páčiť viac. Radi Vás opäť privítame v Slávii!

Zrecenzované: 1. januára 2018 cez mobilné zariadenie

V Slavii sme boli po ranajkach na kavicke. Prijemne a krasne prostredie, ceny neprehnane. Jedina chybicka, dlhsie sme cakali. Je to prilis velky priestor, tak neviem odhadnut, ci mali vela ludi. Sedelo sa vsak dobre, kava vyborna

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi nadiao692.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia B_Kovac, Generálny riaditeľ v zariadení Slávia.Zodpovedané: 30. januára 2018

Ďakujeme, že ste si našli čas napísať recenziu, Nadia. Sme radi, že ste sa u nás cítili príjemne a že Vám káva chutila. V čase, kedy je kaviareň plná môže trvať obsluha dlhšie, robíme však všetko pre to, aky hostia čakali v príjemnom prostredí a boli obslúžení čo najrýchlejšie. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Zrecenzované: 1. januára 2018

reštaurácia je na výbornom mieste, interiér je nádherný, jedlo je vynikajúce, krásne upravené taniere,obsluha perfektná, nečaká sa prehnane dlho. Môže konkurovať dobrým reštauráciam v zahraničí.

Poďakujte používateľovi pravnicka.

Ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu. Sme radi, že Vám chutilo a že ste boli spokojní s obsluhou. Veríme, že Vás v Slávii opäť čoskoro privítame!

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slávia, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Slávia? Podeľte sa o svoje zážitky!