“bolo aj lepsie”
Recenzia Bistro Tabačka

Bistro Tabačka
Na pozícii č. 100 spomedzi 319 Reštaurácie v Košiciach
Zrecenzované: 3. marca 2018

zvykli sme tu casto chodit, na hamburgery aj ine jedlo ale v poslednej dobe zaznamenavam zhorsenie kvality. raz som dostala na ranajky uplne horke zhorene lievance (moja chyba ze som nereklamovala) ale nepochopim ako moze kuchar vobec vydat take jedlo hostovi, mne by to nedalo. este boli zlepene spolu dzemom tou zhorenou stranou aby to nebolo vidno.. druhy krat sme dostali studene hamburgery, naposledy ked sme navstivili tabacku, tak bola velmi nevsimava obsluha, trvalo 15 min kym prisla obsluha a podnik bol podotykam poloprazdny. hamburgery robia od 17:00, bezne nam ich predtym pripravili aj skor, vzdy boli ochotni, tentoraz casnicka len sucho skonstatovala ze az od 17tej a ked skor zalezi od kuchara ci ma zemle. ani nahodou sa neunuvala to zistit ci sa teda da alebo nie, co predtym nebol problem a velmi sme tento prijemny pristup vzdy ocenovali. toalety pomerne spinave. celkovo mam pocit ze je personal unaveni zivotom a ide to dole vodou. pre mna velka skoda.

2  Poďakujte používateľovi brise0vna.

Zrecenzované: 1. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Perfektne bistro v ukazkovom spote, od ktoreho si mozu brat ine mesta na Slovensku len priklad. Kvalitne jedlo, roznoroda kuchyna a menu, ktore sa casom obmiena. V ponuke maju jedne z najlepsich burgrov v KE a samozrejme aj sezonne snacky nemaju chybu - z chimichangy som zomrel! Palec hore, kiez by takychto miest bolo na Slovensku viac.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Viliam J.
Zrecenzované: 7. augusta 2017

Opakovane som bol svedkom ako personál povolil vstup psom do priestorov bistra. Vrchol to dosiahlo včera, keď pes vykonal svoju potrebu priamo na dlážku pri stole hostí.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi mikefmf.
Zrecenzované: 5. júna 2017

Overall: To miesto malo fakt dobrý potenciál a keby som si odmyslel všetkých tých nafúkaných ľudí a spolovičnil ceny na lístkoch, tak by to bol fakt dobrý podnik. Dodatok po zhrnutí: Ja vlastne vôbec neviem, čo mi chcel tento podnik dať/povedať. Je to taká ani ryba ani rak.

Cena: prestrelená (nechápem, kde na také ceny chodia v Košiciach). Som z Bratislavy a lepší burger je tu za menej. Pre priemerne zarábajúceho človeka v BA to bolo prežitelné ako jednorázová záležitosť.

Čašníčka: Profesionálna a trochu chladná. Privítal by som domáckejší a milší prístup vzhľadom na to, že sme boli v rozpadnutej fabrike a nie v Paríži pod Eifelovkou.

Atmosféra: Sedeli sme vonku a smrdel tam kanál. Do dvora zaparkovalo nejaké luxusné BMW lebo môže. Prostredie sa mi páčilo, pretože to bol môj štýl zašumneného "rozbitého" miesta, kam by som sa šiel zašiť s kamošmi na pivo. Ale vidieť nahodených ľudí ako na ples, sediacich v tých polorozbitých kreslách, platiac si za jedlo a pitie kopu peňazí, lebo chcú byť cool je CHORÉ. Do našej Cvernovky (R.I.P.) by nikto taký nikdy nevstúpil, pretože to bolo miesto, kde človek mohol byť sám sebou. Tuto to bol presný opak. Som sklamaný a smutný.

Možno by pomohlo vybrať si, na akú kategóriu klientov sa chce podnik zamerať. Či nóbl ľudia, ktorí sa tam chodia predvádzať (čo prináša zisk), alebo sa pokúsiť zachovať umeleckého ducha, dobrosrdečnosť, prívetivosť nezávisle od oblečenia, byť prístupný práve umelcom, ktorí si absolútne NEmôžu dovoliť také ceny.

Dátum návštevy: máj 2017
2  Poďakujte používateľovi YoungGurmet.
Zrecenzované: 5. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Po 10-12 minútach čakania na obsluhu sme to vzdali.... dokopy 7 stolov, personál na bare sa vykecáva a my márne čakáme na to aby nám niekto jedálne lístky doniesol.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi 654patrikv.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Richard L, Majiteľ v zariadení Bistro Tabačka.Zodpovedané: 9. mája 2017

Pozdravujem Vás Patrik,
tak ako aj na FB aj tu sa mi dovolte ospravedlniť za náš personál ktorí si Vás žiaľ nevšimol a určite nie zámerne Vás zjavne prehliadol... škoda že ste si jednoducho nepožiadal o lístok na bare aj ked chapeme že takto to nema fungovať. Ak by ste radi využili možnosť jedného free burgru niekedy u nás večer dajte prosím vedieť a radi sa Vám aspon touto cestou ospravedlníme. Ďakujeme pekne

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bistro Tabačka, si pozreli aj

Košice, Košický kraj
Košice, Košický kraj

Navštívili ste Bistro Tabačka? Podeľte sa o svoje zážitky!