Escape room

Recenzované: 8. mája 2017
Camper709250
Skvela zabava zalozena na logickych hadankach

Recenzované: 14. februára 2017
Marek T
Košice, Slovensko

Recenzované: 8. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Nebola to naša prvá Escape room, avšak prvá, ktorá nevyužívala len zámky a kľúče. Boli sme veľmi prekvapení, keď sme skončili - úplne sme sa do toho vžili. Vrelo odporúčam.

Dátum zážitku: jún 2016
Poďakujte používateľovi Camper709250.
Recenzované: 14. februára 2017

Bol som uz vo viacerych "izbach" a na tejto sa mi pacilo, ze je to zalozene na logickych hadankach. Nie su tu problemy, ktore sa riesia skusanim milion moznosti. Prejst izbu bez pomoci je dost tazke, takze je tu dost vyziev a nebude nuda.
Nevyhodu vidim trosku v tom, ze to az tak nevtiahne do hry. Na vysletlenie pouzijem priklad. V inej izbe sme dostali oblek, po zemi bol piesok, atd. a to znacne pomohlo vzit sa do hry.
Ale urcite odporucam, treba vyskusat.

Dátum zážitku: september 2016
Poďakujte používateľovi Marek T.
Recenzované: 29. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Bolo to úžasnè. Nečakala som že to bude až také dobre. Veľmi dobre sme sa zabavili s kamarátkami. Na toto nikdy nezabudnem. Skvelý adrenalín. :-)

Dátum zážitku: august 2016
Poďakujte používateľovi Tara S.
Recenzované: 24. augusta 2016

Hadanky na riesenie boli vynikajuco vymyslene, bola to zabava, jedine co by som vytkla je mensia vyzdoba interieru a tym padom aj nizsia autenticita zazitku. Trochu viac vyzdobit na temu pracovne majtra Leonarda a dala by som 5*. (vyzdobu porovnavam s izbami od TheRooms.eu)

Dátum zážitku: august 2016
Poďakujte používateľovi liliansfax.
Recenzované: 24. februára 2016 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekné a vyšpekulované :) odporúčam navštíviť, my sme boli na Valentína takže žiadna nuda niekde v reštaurácii :D

Dátum zážitku: február 2016
Poďakujte používateľovi Tomáš P.