“vynikajúci zážitok”

PanIQ Room Kosice
Na pozícii č. 2 spomedzi 13 Zábava a hry v Košiciach
Ďalšie podrobné informácie o atrakcii
Podrobné informácie o atrakcii
Odporúčaná dĺžka návštevy: 1 – 2 hod.
Užitočné informácie: Schody/výťah, Aktivity pre staršie deti, Aktivity pre malé deti
Zrecenzované: 20. septembra 2017

odporúčam! zaujímavé, zábavné a hlavne veľmi dobre úlohy navyše so skvelým personálom ktorý vždy ochotne poradil vyriešiť nejakú nevyriešiteľný rébus :D

Poďakujte používateľovi petober.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 8. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Nebola to naša prvá Escape room, avšak prvá, ktorá nevyužívala len zámky a kľúče. Boli sme veľmi prekvapení, keď sme skončili - úplne sme sa do toho vžili. Vrelo odporúčam.

Poďakujte používateľovi Miška D.
Zrecenzované: 14. februára 2017

Bol som uz vo viacerych "izbach" a na tejto sa mi pacilo, ze je to zalozene na logickych hadankach. Nie su tu problemy, ktore sa riesia skusanim milion moznosti. Prejst izbu bez pomoci je dost tazke, takze je tu dost vyziev a nebude nuda.
Nevyhodu vidim trosku v tom, ze to az tak nevtiahne do hry. Na vysletlenie pouzijem priklad. V inej izbe sme dostali oblek, po zemi bol piesok, atd. a to znacne pomohlo vzit sa do hry.
Ale urcite odporucam, treba vyskusat.

Poďakujte používateľovi Marek T.
Zrecenzované: 29. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Bolo to úžasnè. Nečakala som že to bude až také dobre. Veľmi dobre sme sa zabavili s kamarátkami. Na toto nikdy nezabudnem. Skvelý adrenalín. :-)

Poďakujte používateľovi Tara S.
Zrecenzované: 24. augusta 2016

Hadanky na riesenie boli vynikajuco vymyslene, bola to zabava, jedine co by som vytkla je mensia vyzdoba interieru a tym padom aj nizsia autenticita zazitku. Trochu viac vyzdobit na temu pracovne majtra Leonarda a dala by som 5*. (vyzdobu porovnavam s izbami od TheRooms.eu)

Poďakujte používateľovi liliansfax.

Cestovatelia, ktorí si pozreli PanIQ Room Kosice, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste PanIQ Room Kosice? Podeľte sa o svoje zážitky!