Super

Skvelo sa zabavia aj dospelí, my sme tam strávili cez 2 hodiny. Samozrejme aj historické expozície... viac informácií

Recenzované: 4. januára 2019
Andrea C
Technické múzeum

Návšteva vrámci školského výletu, aj napriek predošlej návšteve je stále čo vidieť a s čím sa zahrať

Recenzované: 8. mája 2017
miskadlugosova

Recenzované: 13. februára 2018

odporúčam navštíviť toto zariadenie, nakoľko je to príjemné prostredie na poznávanie našej histórii.

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi lacko49.
Recenzované: 20. augusta 2017

múzeum je situované priamo v centre mesta s milým personálom, veľké a prispôsobené detskému návštevníkovi, moji 2 a 7 roční synovia si tam našli svoje, škoda že planetárium nie je otvorené počas víkendu ale určite prídeme zas

Dátum zážitku: august 2017
Poďakujte používateľovi AdelaK91.
Recenzované: 8. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: jún 2016
Poďakujte používateľovi miskadlugosova.
Recenzované: 25. júla 2016

Treba navštíviť miestnosť bleskov a expozíciu kde sa dá hrať. boli sme už s tínedžermi ale veľmi ich to bavilo a aj my dospelí sme tam strávili veľa času až nám prišli oznámiť že bude záverečná.

Dátum zážitku: február 2016
2  Poďakujte používateľovi lucia7ve.
Recenzované: 6. marca 2016

Toto múzeum poznám od útleho detstva. Bol som v ňom hádam 500x. Je to miesto kde sa aj dnes veľmi rád vraciam. Osobitá náplň a informácie nie sú pre každého, ale mňa ovplyvnilo natoľko, že určilo moje profesné smerovanie.

Dátum zážitku: február 2016
Poďakujte používateľovi KosicanJ.