“úžasná história”

Slovenské Technické Múzeum Košice
Na pozícii č. 23 spomedzi 55 Voľnočasové aktivity v Košiciach
Ďalšie podrobné informácie o atrakcii
Podrobné informácie o atrakcii
Odporúčaná dĺžka návštevy: 1 – 2 hod.
Zrecenzované: 20. augusta 2017

múzeum je situované priamo v centre mesta s milým personálom, veľké a prispôsobené detskému návštevníkovi, moji 2 a 7 roční synovia si tam našli svoje, škoda že planetárium nie je otvorené počas víkendu ale určite prídeme zas

Poďakujte používateľovi Adela K.

Zrecenzované: 8. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Návšteva vrámci školského výletu, aj napriek predošlej návšteve je stále čo vidieť a s čím sa zahrať

Poďakujte používateľovi Miška D.
Zrecenzované: 25. júla 2016

Treba navštíviť miestnosť bleskov a expozíciu kde sa dá hrať. boli sme už s tínedžermi ale veľmi ich to bavilo a aj my dospelí sme tam strávili veľa času až nám prišli oznámiť že bude záverečná.

2  Poďakujte používateľovi lucia7ve.
Zrecenzované: 6. marca 2016

Toto múzeum poznám od útleho detstva. Bol som v ňom hádam 500x. Je to miesto kde sa aj dnes veľmi rád vraciam. Osobitá náplň a informácie nie sú pre každého, ale mňa ovplyvnilo natoľko, že určilo moje profesné smerovanie.

Poďakujte používateľovi KosicanJ.
Zrecenzované: 1. augusta 2016

1  Poďakujte používateľovi USSlovak.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenské Technické Múzeum Košice, si pozreli aj

Košice, Košický kraj
Košice, Košický kraj

Navštívili ste Slovenské Technické Múzeum Košice? Podeľte sa o svoje zážitky!