“Kaplnka sv. Michala”

Kaplnka svätého Michala
Na pozícii č. 10 spomedzi 55 Voľnočasové aktivity v Košiciach
Ďalšie podrobné informácie o atrakcii
Podrobné informácie o atrakcii
Odporúčaná dĺžka návštevy: < 1 hod.
Zrecenzované: 23. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

veľmi krásna pamiatka. V okolí je park s rozvoniavajucími kvetmi. V kaplnke je príjemne. Vládne tam pokoj a radosť. Oplatí sa zajsť.

Poďakujte používateľovi Miska99999.

Zrecenzované: 20. júla 2016

Hneď vedľa Dómu sv. Alžbety, okolo pekne upravený park. Ideálne miesto na romantické letné prechádzky

Poďakujte používateľovi Peter I.
Zrecenzované: 11. mája 2016

Krásna zrekonštruovaná kaplnka do ktorej je možné sa dostať len v obmedzenom čase. Interiér je úchvatný, veľmi dobre umelecky stvárnený. stojí za tú chvíľu sa tam pozrieť. Žiaľ nie je to možné kedykoľvek.

Poďakujte používateľovi KosicanJ.
Zrecenzované: 20. apríla 2016

V rámci MZ na škole sme sa rozhodli poznať históriu Košíc. Špičkový sprievodca Mgr. Kolcún nám povedal také zaujímavosti, ktoré v učebniciach nenájdete. Vrelo toho pána odporúčam

Poďakujte používateľovi menka2015.
Zrecenzované: 14. apríla 2016

Pekná kaplnka ktorá dotvára vzhľad v strede námestia, určite stojí za návštevu. Pri návšteve nám robil spoločnosť pán sprievodca Milan Kolcun ktorý vie o Košiciach naozaj všetko.

Poďakujte používateľovi MartinKpZ.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kaplnka svätého Michala, si pozreli aj

Košice, Košický kraj
Košice, Košický kraj

Navštívili ste Kaplnka svätého Michala? Podeľte sa o svoje zážitky!