Mesto Košice a jeho pamiatky

Nakoľko sa kaplnka nachádza priamo pri monumentálnej stavbe - pri Dóme svätej Alžbety, nedá sa ju... viac informácií

Recenzované: 3. septembra 2018
Miriam R
Košice, Slovensko
Veľmi milá

Kaplnka pôsobí veľmi pekne a milo (akokoľvek čudne to znie). Má krásnu strechu. V okolí je park a... viac informácií

Recenzované: 24. augusta 2018
inlovewithyoutoo
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 20. júla 2016

Hneď vedľa Dómu sv. Alžbety, okolo pekne upravený park. Ideálne miesto na romantické letné prechádzky

Dátum zážitku: júl 2016
Poďakujte používateľovi Peter I.
Recenzované: 11. mája 2016

Krásna zrekonštruovaná kaplnka do ktorej je možné sa dostať len v obmedzenom čase. Interiér je úchvatný, veľmi dobre umelecky stvárnený. stojí za tú chvíľu sa tam pozrieť. Žiaľ nie je to možné kedykoľvek.

Dátum zážitku: február 2016
Poďakujte používateľovi KosicanJ.
Recenzované: 20. apríla 2016

V rámci MZ na škole sme sa rozhodli poznať históriu Košíc. Špičkový sprievodca Mgr. Kolcún nám povedal také zaujímavosti, ktoré v učebniciach nenájdete. Vrelo toho pána odporúčam

Dátum zážitku: október 2015
Poďakujte používateľovi menka2015.
Recenzované: 14. apríla 2016

Pekná kaplnka ktorá dotvára vzhľad v strede námestia, určite stojí za návštevu. Pri návšteve nám robil spoločnosť pán sprievodca Milan Kolcun ktorý vie o Košiciach naozaj všetko.

Dátum zážitku: apríl 2016
Poďakujte používateľovi MartinKpZ.
Recenzované: 15. marca 2016

úžasná atmosféra, skvelý kňaz, ale hlavne nový kresťaň pribudol :-) vrelo odporúčam zúčastniť sa anglických omší

Dátum zážitku: apríl 2015
Poďakujte používateľovi Objavovatel.