“Kaplnka”

Kaplnka svätého Michala
Na pozícii č. 10 spomedzi 55 Voľnočasové aktivity v Košiciach
Ďalšie podrobné informácie o atrakcii
Podrobné informácie o atrakcii
Odporúčaná dĺžka návštevy: < 1 hod.
Zrecenzované: 20. júla 2016

Hneď vedľa Dómu sv. Alžbety, okolo pekne upravený park. Ideálne miesto na romantické letné prechádzky

Poďakujte používateľovi Peter I.

Zrecenzované: 11. mája 2016

Krásna zrekonštruovaná kaplnka do ktorej je možné sa dostať len v obmedzenom čase. Interiér je úchvatný, veľmi dobre umelecky stvárnený. stojí za tú chvíľu sa tam pozrieť. Žiaľ nie je to možné kedykoľvek.

Poďakujte používateľovi KosicanJ.
Zrecenzované: 20. apríla 2016

V rámci MZ na škole sme sa rozhodli poznať históriu Košíc. Špičkový sprievodca Mgr. Kolcún nám povedal také zaujímavosti, ktoré v učebniciach nenájdete. Vrelo toho pána odporúčam

Poďakujte používateľovi menka2015.
Zrecenzované: 14. apríla 2016

Pekná kaplnka ktorá dotvára vzhľad v strede námestia, určite stojí za návštevu. Pri návšteve nám robil spoločnosť pán sprievodca Milan Kolcun ktorý vie o Košiciach naozaj všetko.

Poďakujte používateľovi MartinKpZ.
Zrecenzované: 15. marca 2016

úžasná atmosféra, skvelý kňaz, ale hlavne nový kresťaň pribudol :-) vrelo odporúčam zúčastniť sa anglických omší

Poďakujte používateľovi Objavovatel.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kaplnka svätého Michala, si pozreli aj

Košice, Košický kraj
Košice, Košický kraj

Navštívili ste Kaplnka svätého Michala? Podeľte sa o svoje zážitky!