pestré

celkom pekné pre milovníkov adrenalínu, dospelá aj detská verzia plus pieskovisko pre... viac informácií

Recenzované: 20. augusta 2017
AdelaK91
Letné spestrenie

Recenzované: 22. novembra 2015
Banajoe
Košice, Slovensko

Recenzované: 22. novembra 2015

Jedného letného rána sme sa s priateľkou rozhodli , že pôjdeme konečne na Alpinku vyskúšať Tarzániu na vlastnej koži. V minulosti sme absolvovali takúto dráhu na ostrove Dominika v Karibiku a v Tatrách. Bolo to vzrušujúce ,musím podotknúť že aj náročné na fyzičku. Jedine mi vadilo, že niektoré nášlapné dr. dosky už boli v dezolátnom stave a potrebovali výmenu.

Dátum zážitku: júl 2015
1  Poďakujte používateľovi Banajoe.
Recenzované: 31. októbra 2015

Ak rozmýšľate ako stráviť s deťmi voľný čas, rozhodne sa vyberte do Tarzánie. Určite sa zabavíte trošku netradične. Je vhodná aj pre menšie deti. Odporúčam.

Dátum zážitku: jún 2015
1  Poďakujte používateľovi daskolina.
Recenzované: 15. septembra 2015

Odporúčam ako adrenalínovú zábavu. Príjemný personál, ktorý aj povzbudí a určite aj keď siahnete na dno svojich síl, neoľutujete.

Dátum zážitku: júl 2015
1  Poďakujte používateľovi Robomm.
Recenzované: 28. júna 2015

perfektný zážitok, po dokončení ktorého máte chuť si dať ďalšie kolo a nechýba ani veľmi príjemní staff

Dátum zážitku: jún 2015
3  Poďakujte používateľovi lucia š.
Recenzované: 21. júna 2015

adrenalínové dobrodružstvo, stálo to za to :) zo začiatku to bol trošku stres ale prežili sme to. negatívom je závislosť od počasia.

Dátum zážitku: jún 2015
2  Poďakujte používateľovi Tulenik.