“Daj si do tela”

Tarzánia Alpinka
Na pozícii č. 2 spomedzi 4 Zájazdy v Košiciach
Ďalšie podrobné informácie o atrakcii
Podrobné informácie o atrakcii
Odporúčaná dĺžka návštevy: 1 – 2 hod.
Zrecenzované: 19. mája 2017

Ak máte radi adrenalín a chcete sa prekonať, resp. vyskúšať niečo nové tak Tarzánia je to pravé. Nebojte sa - pred vstupom Vás personál náležite poučí. Na výber máte z niekoľkých alternatív trasy - od menej fyzicky náročných až po viac náročné. Ale určite to zvládnete.
Pre Vašich najmenších je tu aj alternatíva detskej Tarzánie.
Treba skúsiť svoje možnosti

2  Poďakujte používateľovi Andy F.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 22. novembra 2015

Jedného letného rána sme sa s priateľkou rozhodli , že pôjdeme konečne na Alpinku vyskúšať Tarzániu na vlastnej koži. V minulosti sme absolvovali takúto dráhu na ostrove Dominika v Karibiku a v Tatrách. Bolo to vzrušujúce ,musím podotknúť že aj náročné na fyzičku. Jedine mi vadilo, že niektoré nášlapné dr. dosky už boli v dezolátnom stave a potrebovali výmenu.

1  Poďakujte používateľovi Banajoe.
Zrecenzované: 31. októbra 2015

Ak rozmýšľate ako stráviť s deťmi voľný čas, rozhodne sa vyberte do Tarzánie. Určite sa zabavíte trošku netradične. Je vhodná aj pre menšie deti. Odporúčam.

1  Poďakujte používateľovi daskolina.
Zrecenzované: 15. septembra 2015

Odporúčam ako adrenalínovú zábavu. Príjemný personál, ktorý aj povzbudí a určite aj keď siahnete na dno svojich síl, neoľutujete.

1  Poďakujte používateľovi Robomm.
Zrecenzované: 28. júna 2015

perfektný zážitok, po dokončení ktorého máte chuť si dať ďalšie kolo a nechýba ani veľmi príjemní staff

3  Poďakujte používateľovi Kamzicek.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Tarzánia Alpinka, si pozreli aj

Košice, Košický kraj
Košice, Košický kraj

Navštívili ste Tarzánia Alpinka? Podeľte sa o svoje zážitky!