“Ranná káva”

Clematis coffee and tea shop
Na pozícii č. 3 spomedzi 18 Káva a čaj v Košiciach
Opis: Clematis coffee and tea shop s letnou terasou počas teplých mesiacov Vám ponúka cca 60 druhov káv, ktoré delíme na klasické kávy,odrodové kávy a aromatizované kávy. Pre milovníkov čajov ponúkame viac ako 170 druhov čajov (biele, zelené, bylinné, čierne, červené, špeciálne, ovocné, ľadové či čaje na zdravie). Každý z týchto čajov či káv si môžete zobrať aj domov v peknom balení. Každú kávu si zas môžte vychutnať cestou a vziať si ju teda "take away". Pod zub Vám každý deň ponúkame výber z čerstvých koláčov, croissantov a zdravé raňajky (chia puding v 2 rôznych variantoch a biely BIO jogurt s čerstvými jahodami a müsli). A ako bodku na záver dodávame 100% prírodný nealko nápoj Carea z jačmeného a žitného sladu v troch príchutiach. Tešíme sa na Vašu návštevu :)
Zrecenzované: 15. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Káva bola chutna a obsluha rýchla.. no bol som tu ráno ked he Hlavná ulica ešte takmer prázdna.. nemám čo vyčítať.

Poďakujte používateľovi Ivan H.

Zrecenzované: 5. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Bola som tam s kamaratkou a poplietli nam objednavku. Ked sme sa isli opytat, co sa stalo, ta casnicka, ktora od nas brala objednavku, za nami prisla (ta veduca) a povedala, ze ona ju urcite nepoplietla, to my sme zle objednali, ale ak chceme vymeni to. Aj druha objednavka bola zla, ale nechceli sme sa stazovat. Po doneseni croissantov sme ich chceli vymenit, pretoze boli spalene na uhol a nedali sa jest. Povedali nam, ze to rura tak pecie a nebola poskytnuta ziadna kompenzacia, cely cas nas obsluhovala veduca. Ta ktora bola arogantna, neprijemna a povysenecka.
Neodporucam...

Dátum návštevy: apríl 2017
4  Poďakujte používateľovi Kika N.
Zrecenzované: 27. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Sikovna kaviarnicka na oddych. V ponuke je velmi velke mnozstvo cajov a kavy. Navyse kavy je mozno zakupi a odniest domov. Okrem pekneho prostredia doplnene nenasilnou hudbou. Miesto na oddych

Poďakujte používateľovi ujobaglo.
Zrecenzované: 22. januára 2018

Bohaty vyber kav pre fajnsmekrov.Caj som zatial nemala moznost ochutnat.Byva tam dost plno, ale zatial sme mali stastie bez rezervacie. Mozno pre vacsiu spolocnost by sa ziadala.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Karin0305.
Zrecenzované: 8. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Stretávam sa v tejto kaviarni často s priateľmi. Je tam stále pomerne plno takže je dobre urobiť si rezerváciu. Obsluha príjemná a dobrý výber káv a čajov rôzneho druhu. Vrelo odporúčam

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi MarekJ957.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Clematis coffee and tea shop, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Clematis coffee and tea shop? Podeľte sa o svoje zážitky!