Košice

“:)”
Recenzia Carpano

Carpano
Na pozícii č. 13 spomedzi 319 Reštaurácie v Košiciach

Nádherne zariadená reštaurácia, odporúčam každému, napríklad na nejakú špeciálnu príležitosť, veľmi vhodné, príjemné, jedlo krásne a veľmi chutné!

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi danica010.

Zrecenzované: 15. februára 2019

Jendá sa o novo zrekonštruovaný podnik, ktorý je pekne prerobený ale chýba mu nejaká iskra čo by ho takpovediac rožiarila, pretože všetko je tam úplne v poriadku, len celý podnik je ladený v žltej farbe a celej téme niečo chýba. Zbytočne to podnik stavia do situácie, že nezanecháva u zákazníka skoro žiadne pocity. Keď tam dlhšie sedíte nič Vás neoslovuje, zariadenie je vporiadku, obsluha tiež, ale neprišiel som ani na jednu vec prečo by som sa tam mal vrátiť znovu. V podniku som nejedol, ale ked šom si pozeral Menu, tak som mal z neho úplne rovnaký dojem, nič ma neupútalo, tak ako celý koncept. Na mne to zanechalo taký dojem ako keby tento podnik nijako nebojoval o svojho zákazníka a ponúkal mu len zabehnutý štandart. Káva a minerálka boli OK. Čo sa týka cien v menu zdali sa mi v porovnaní s inými podnikmi v susedstve premrštené. Obsluha bola v poriadku, ale tiež ma ničím nezaujala. Celkové hodnotenie v poriadku, ale jednoducho nič menej a nič viac. Myslím si že je to škoda. Aj zopár zaujímavých predmetov v interiéri a možno nejaká interakcia v jedlách alebo inovácie v nich, nevynímajúc zákusky by určite zmenili môj dojem.

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi 275topan.
Zrecenzované: 14. septembra 2018

príjemný podnik na posedenie pri kávičke, či už ako prestávka pri prechádzkach centrom mesta, alebo na kus reči s priateľmi...

2  Poďakujte používateľovi Ovlis.
Zrecenzované: 19. júna 2018

Podnik patrí ku stáliciam Košíc a počas rokov sa jeho vzhľad menil. V súčasnosti je možné sedieť aj vonku. Veľmi pekná poloha, blízko hrajúcej fontány a dominanty Dómu svätej Alžbety. Hlavne večer, keď fontána hrá a mení farby. Pri návšteve Košíc nutné vidieť. Najväčším bonusom tejto reštaurácie je jeho obsluha na vysokej úrovni. Vždy mám pocit, že som tam vítaná.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi Miriam R.
Zrecenzované: 30. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Krásny podnik. Je to tu naozaj na úrovni. Jedlá výborné, čašníci profesionálni a večerná atmosféra hneď pri fontáne na nezaplatenie. Odporúčam a určite sa ešte vrátime.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi radoslavag23.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Carpano, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Carpano? Podeľte sa o svoje zážitky!