“DINOPARK”
Recenzia DinoPark Košice

DinoPark Košice
Na pozícii č. 4 spomedzi 13 Zábava a hry v Košiciach
Ďalšie podrobné informácie o atrakcii
Podrobné informácie o atrakcii
Odporúčaná dĺžka návštevy: 2 – 3 hodiny
Užitočné informácie: Možnosť zakúpiť jedlo, Aktivity pre malé deti, Aktivity pre staršie deti
Zrecenzované: 23. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Košický DINOPARK sa nachádza vo vnútri Kavečanskej ZOO. Sú tam modely dinosaurov (rôzne druhy - veľké aj malé), pieskovisko kde sa deti môžu hrať na archeológov (sú tam zahrabané " kosti dinosaurov "), je tam bufet ak ste hladný alebo smädný. Zaujímavé je aj časť Dinoparku ktorá sa venuje histórii Zeme, ale aj živá rastlina z obdobia druhohôr ktorá sa tam nachádza( ak vás teda tieto veci zaujímajú). Ďalej je tam aj 3D kino ktoré je v cene . Určite sa tam oplatí ísť, ja s deťmi som tam bol viac krát a nikdy sme sa nenudili. Odporúčam spolu s výletom do ZOO a máte čo robiť cely deň. Vstupné do dinoparku ajdo ZOO. Dajú sa tam uplatniť študentské, detské, ZŤP zľavy.

1  Poďakujte používateľovi hhh h.

Zrecenzované: 22. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Krasny vylet DinoPark Kosice, uchvatne prostredie,prekrasna priroda, kopec zaujimavych dinosaurov,atrakcie pre deti,mate si kde zajest,podavaju vyborne zmrzliny, vyuzili sme aj dinotetovanie a deticky si prisli na svoje ked si nohli kupit dino vajicka,tam im teta vysvetlila ako sa im vyliahne dinosaurus,mali tam krasne tricka a dinosaurov od vymyslymu sveta;den prezity v nadhernom svete druhohor odporucam kazdemu,naozaj sa oplati ist,vidiet,prezit cas v kine a vsetko okolo toho odporucam vrelo

1  Poďakujte používateľovi MariaMarienka.
Zrecenzované: 8. januára 2015

Veľmi príjemné spestrenie dňa v zoo. Zvukové efekty dotvárajú celkovú atmosféru. Oceňujem náučné tabule o dinosauroch. Stojí to za to .

1  Poďakujte používateľovi Sára V.
Zrecenzované: 29. augusta 2017

1  Poďakujte používateľovi Traveller8071.
Zrecenzované: 9. októbra 2014

1  Poďakujte používateľovi thailon.

Cestovatelia, ktorí si pozreli DinoPark Košice, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste DinoPark Košice? Podeľte sa o svoje zážitky!