Recenzované: 11. novembra 2019

Boli sme ubytovaný na jednu noc, na Valentína. Jednoznačne jeden z najlepších hotelov aké sme navštívili a to už je čo povedať, pretože s bývaním po hoteloch máme bohaté skúsenosti nie len na Slovensku alebo v Európe. Služby naozaj na vysokej úrovni, raňajky do postele a výborné na pohľad aj na chuť :-) Naozaj lepšie raňajky som ešte v hoteli alebo v reštaurácií nejedla. Na izbe elektrický krb, sauna, výrivka... No proste len prísť a nechať sa rozmaznávať :-)

Tip na izbu: Mali sme strešný apartmán
Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi monika4256.
Recenzované: 12. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi utulny a zaroven moderne vybaveny hotel v centre mesta. Uzasni personal, vsade cisto a pekne upratane. Vacsie apartmany su vybavene saunou, krbom a vyrivou vanou. Ranajky su vzdy chutne a cerstve. Pri kazdej moznej prilezitosti sa sem vraciam. Vrelo odporucam.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi vevsi.
Recenzované: 12. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Maximálna spokojnosť, čisté izby, úžasne ranajky, výhodná poloha, veľmi ochotný a milý personál, za tu cenu je to ta najlepšia voľba, dokonca sme dostali uvítací prípitok a fľašu vina k tomu. Iba odporúčam!!

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi Traveller2390.
Recenzované: 6. januára 2017

Hotel urcite zodpoveda cenam a hodnoteniam. Ranajky podavaju velmi pestre, obskuha v restauracii prijemna a profesionalna. Izby krasne upravene a celkove zariadenia je prijemne a farebne zladene. Najviac ma vsak zaujal prijemny a profesionalny personal.

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi Holumi Aqua H.
Recenzované: 15. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

velka spokojnost, super atmosfera vdaka prijemnym ludom, ktori tam pracuju. host nema pocit, ze je v hoteli, ale doma. vybavenie nadstandardne, ranajky delikatne. najviac vsak ludia, urcite vratime ☝

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi Katarína O.