Recenzované: 12. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Maximálna spokojnosť, čisté izby, úžasne ranajky, výhodná poloha, veľmi ochotný a milý personál, za tu cenu je to ta najlepšia voľba, dokonca sme dostali uvítací prípitok a fľašu vina k tomu. Iba odporúčam!!

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi Traveller2390.
Recenzované: 6. januára 2017

Hotel urcite zodpoveda cenam a hodnoteniam. Ranajky podavaju velmi pestre, obskuha v restauracii prijemna a profesionalna. Izby krasne upravene a celkove zariadenia je prijemne a farebne zladene. Najviac ma vsak zaujal prijemny a profesionalny personal.

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi Holumi Aqua H.
Recenzované: 15. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

velka spokojnost, super atmosfera vdaka prijemnym ludom, ktori tam pracuju. host nema pocit, ze je v hoteli, ale doma. vybavenie nadstandardne, ranajky delikatne. najviac vsak ludia, urcite vratime ☝

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi Katarína O.
Recenzované: 1. septembra 2016

Ubytovanie a prístup personálu si stále udržujú veľmi vysoký štandard. Dobrá poloha, výborné raňajky, čistota, ústretový prístup, možnosť požičania bicyklov, pokojné prostredie, možnosť parkovania a rozumné ceny robia z hotela veľmi dobrú voľbu pre všetkých, ktorí hľadajú pokoj a istý komfort v centre Košíc.

Dátum pobytu: august 2016
Poďakujte používateľovi andrej4.
Recenzované: 22. decembra 2015

Priatelom ktory prisli na navstevu do Kosic som vybavil ubytko v tomto hoteli. Velmi si pochvalovali. Boli spokojny so sluzbami hotela ako aj s personalom ktory bol ochotny vzdy pomoct. Izby boli ciste a pekne zariadene.

Dátum pobytu: marec 2015
Poďakujte používateľovi kocnerik.