Košice
Recenzované: 31. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel Bristol sme si vyberali dlho pred plánovanou cestou a veľké pozitívum bolo, že personál nás vopred upozornil, že hotelový bazén bude z dôvodu údržby v našom termíne uzavretý.
Táto transparentná a ochotná komunikácia nás sprevádzala celý náš pobyt. Mali sme izbu pod strechou s výhľadom na chrám Sv Alžbety. Mínusom bol zvláštny puch v kúpeľni, ktorý sa nedal neutralizovať.
Raňajky boli presne tým, čo čakáte od butikoveho hotela. Osobne odporúčam skvelú ovsenú kašu.
Parkovisko hotela bolo fajn, len jednotlive boxy boli príliš úzke pre väčšie autá.
Celkovo - spokojnosť.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi Mierolub.
Recenzované: 6. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel sa nachadza v srdci mesta. Ma vlastne parkovanie ihned za hotelom. Maju velmi prijemny a mily personal, ktory som zazil na dvoch smenach. Slusne, ciste, upravene izby, vybavene nie starym nabytkom, vonave, nie po fajciaroch.

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi MartinP5845.
Recenzované: 3. januára 2018

Hotel vyžaduje renovaciu, minimalne vymalovanie, opravu bazéna a kopec nie tak zavažnych , ale esteticky dosť podstatných detailov. Skrátka zub času si vypýtal svoju daň. Inak super poloha, parkovanie, obsluha atd.

Tip na izbu: Izba s vyhľadom na katedrálu/do dvora
Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi RadovanH28.
Recenzované: 12. septembra 2017

Menší hotel so skvelou polohou ,s parkoviskom, len pár minút od samotného centra, Hlavnej ulice. Krásna, čistá, priestranná izba, s výhľadom do dvora , ktorý zabezpečil kľudnú a tichú noc. Napriek veľmi malému priestoru na raňajky,výborná a bohatá ponuka, skvelý nápad - ponuka, hlavne pre cudzincov , typických slovenských špecialít ako bryndzová, škvarková nátierka pri raňajkách,ale chutilo aj nám...

Tip na izbu: Izby do dvora sú jednoznačne tiché,do ulice môže rušiť občasný prejazd áut
Dátum pobytu: jún 2017
Poďakujte používateľovi evina1115.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotelbristol147, Manažér v zariadení Bristol Hotel.Zodpovedané: 8. novembra 2017

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. Prajem pekný deň.

Recenzované: 28. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Krasny maly hotelik v centre Kosic s vyhladom na Dom Sv.Alzbety. Ciste izby, na ranajkach si kazdy najde to svoje. Wellness s 3 saunami, bazenikom, aj ochladzovacim bazenom, v cene voda s citronom a caj. Velmi mily, usmiaty a ustretovy personal. Ak v buducnosti navstivim Kosice, urcite sa opat ubytujem v tomto hoteli. 100% spokojnost.

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi sjurdikova.