Recenzované: 8. decembra 2019

O tomto hoteli som čítala a počula veľa pozitívneho, preto boli očakávania vysoké. Možno to je dôvod, prečo dávam len priemerné hodnotenie. Izby sú čisté, jednoducho zariadené a v podstate obsahujú všetko, čo by mali... ale... na to, že sa jedná o sieť hotelov, ktoré by mali byť top, tak tento hotel prekonajú viaceré hotely rovnakej kategórie aj za nižšiu cenu. Maličká izba, poškodená sprcha (nedá sa nastaviť teplota vody), pre dve osoby len 1 šampón a 1 sprchový gél, obitý nábytok, lacné závesy, raňajky úplne základné s minimom čerstvej zeleniny a ovocia (pri cene 15 eur/osobu) a otrasná káva. Jediné, čo je naozaj super je pohodlná posteľ, čistota a perfektná poloha hotela. Vzhľadom na ostatné recenzie mám pocit, že nám recepčný asi pridelil najhoršiu izbu.

Dátum pobytu: december 2019
Poďakujte používateľovi JarmilaJ11.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia IvanaIstokova, Guest Relations Manager v zariadení DoubleTree By Hilton Košice.Zodpovedané: 10. decembra 2019

Dobrý deň,

ďakujeme, že ste si našli čas ohodnotiť Váš nedávny pobyt. Vaše hodnotenie si veľmi vážime a o to viac nás mrzí, že sme nesplnili Vaše očakávania. Veľmi nás mrzí Vaše sklamanie ohľadom izby a raňajok. Naša recepcia je k dispozícii nonstop a všetky problémy nahlásené hosťom promptne riešime. Vaše komentáre odovzdáme vedeniu hotela.

Dúfame, že nás v budúcnosti opäť navštívite.

Ivana Šestková
Assistant Front Office Manager

Recenzované: 18. augusta 2019

Tento hotel je situovaný na začiatku pešej zóny, je to hotel, ktorý nikdy nesklame ako v službách, tak v čistote a samozrejme v personále. Závisí akú izbu si človek objedná, z vyšších poschodí je prekrásny výhľad. Kúpeľne sú prekrásne zrekonštruované, nábytok na mieru je všade samozrejmosťou. Hotel vrelo odporúčam.

Poďakujte používateľovi Ingrid O.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia IvanaIstokova, Guest Relations Manager v zariadení DoubleTree By Hilton Košice.Zodpovedané: 23. augusta 2019

Milá Ingrid,

Ďakujeme za zdieľanie Vašich pozitívnych skúseností s DoubleTree by Hilton Košice. Sme veľmi radi, že ste si Váš pobyt u nás užili a že splnil všetky Vaše očakávania. Dúfame, že sa čoskoro uvidíme.

Recenzované: 10. júla 2019

Vynikajúci hotel s krásnym výhľadom. Posteľ neskutočne pohodlná a perfektná na krásny a pokojný spánok. Izba po príchode čistá a voňavá. Personál milý a aj keď som mal problém s platbou všetko sme vyriešili k spokojnosti.

• Typ výletu: Cestoval/a sólo
Recenzia získaná v spolupráci s partnerom DoubleTree by Hilton
Poďakujte používateľovi lhorov533534.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia IvanaIstokova, Guest Relations Manager v zariadení DoubleTree By Hilton Košice.Zodpovedané: 11. júla 2019

Vážený pán Horovský,

Recenzované: 8. novembra 2018

Toto zariadenie vyhľadávame v čase košického maratónu. Tento rok sme mali izbu so sprchovým kútom, ktorá bola taká menšia/útulná. Rok predtým sme mali vaňu a bolo to veľmi komfortné/väčšie. Ale inak poloha výborná, prístup na recepcii veľmi profesionálny a oceňujem set kávy a čaju na izbe. :)

Dátum pobytu: október 2018
2  Poďakujte používateľovi Luc27292.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia IvanaIstokova, Guest Relations Manager v zariadení DoubleTree By Hilton Košice.Zodpovedané: 9. novembra 2018

Dobrý deň,

Ďakujeme za zdieľanie Vašich pozitívnych skúseností s DoubleTree by Hilton Košice. Sme veľmi radi, že ste Váš pobyt u nás užili a že splnil všetky Vaše očakávania. Dúfame, že sa čoskoro uvidíme.

Recenzované: 23. októbra 2018

Pobyt v Hiltone hodnotím veľmi pozitívne, drží si svoj štandard. V tomto hotely som vybavoval viacer firemných udalostí a bez najmenších problémov. Takisto je to príjemné wellness a kuchyňa. Odporúčam ho navštíviť.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi DovolenkoveCentrum.