Košice
Recenzované: 8. novembra 2018

Toto zariadenie vyhľadávame v čase košického maratónu. Tento rok sme mali izbu so sprchovým kútom, ktorá bola taká menšia/útulná. Rok predtým sme mali vaňu a bolo to veľmi komfortné/väčšie. Ale inak poloha výborná, prístup na recepcii veľmi profesionálny a oceňujem set kávy a čaju na izbe. :)

Dátum pobytu: október 2018
1  Poďakujte používateľovi Luc27292.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia IvanaIstokova, Guest Relations Manager v zariadení DoubleTree By Hilton Košice.Zodpovedané: 9. novembra 2018

Dobrý deň,

Ďakujeme za zdieľanie Vašich pozitívnych skúseností s DoubleTree by Hilton Košice. Sme veľmi radi, že ste Váš pobyt u nás užili a že splnil všetky Vaše očakávania. Dúfame, že sa čoskoro uvidíme.

Recenzované: 23. októbra 2018

Pobyt v Hiltone hodnotím veľmi pozitívne, drží si svoj štandard. V tomto hotely som vybavoval viacer firemných udalostí a bez najmenších problémov. Takisto je to príjemné wellness a kuchyňa. Odporúčam ho navštíviť.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi DovolenkoveCentrum.

Recenzované: 15. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Dňa 14.10. sa  v exkluzívnych priestoroch kongresových sál hotela DoubleTree by Hilton Košice. Najnovšiu ponuku svadobných a spoločenských šiat návštevníkom predstavia popredné svadobné salóny, nebudú chýbať spoločnosti ponúkajúce svadobné obleky, košele a doplnky pre ženíchov, svadobné doplnky a topánky pre nevesty. Páry pripravujúce svoju svadbu si budú môcť vybrať a objednať svadobné obrúčky a šperky. Svoju šikovnosť, kreativitu a organizačný talent predstavia floristi a svadobné agentúry. Vybrať si budete môcť aj svadobné oznámenia, fotografa, kameramana a množstvo ďalších služieb, ktoré využijete pri príprave svadobného dňa.

Dátum pobytu: október 2018
1  Poďakujte používateľovi Pavolkert.

Dobrý deň,

dúfame, že sa všetkým svadobná výstava páčila a že sa uvidíme v priestoroch hotela DoubleTree by Hilton Košice opäť o rok.

Recenzované: 30. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemné privítanie na recepcii, krásna izba, perfektne vybavená, aj kúpeľňa, veľmi pohodlná posteľ. Hotel má perfektnú polohu, hneď pri centre, krásny výhľad. Parkovanie možné v blízkosti hotela. Spokojnosť 100%!

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi Erika B.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ivana I, Guest Relations Manager v zariadení DoubleTree By Hilton Košice.Zodpovedané: 3. septembra 2018

Milá Erika,

Recenzované: 23. augusta 2018

Obsluha výborná, hotel príjmený, zákusky sú geniálne, kávička výborná, celkoho hodnotím tento hotel na 1 s *, určite ho využijem aj v budúcnosti pre pracovné stretnutie. Ide o moderný hotel, vystavaný v centre mesta s dobrou dostupnosťou všade..

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi MiroslavaL40.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Martina T, Guest Relations Manager v zariadení DoubleTree By Hilton Košice.Zodpovedané: 27. augusta 2018

Milá Mirka,

Ďakujeme za zdieľanie Vašich pozitívnych skúseností s DoubleTree by Hilton Košice. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s našimi službami. Dúfame, že sa čoskoro uvidíme.

Martina