DoubleTree By Hilton Košice
68 USD
98 USD
92 USD
  • Vrátane raňajok
Penzion Horse Inn(Košice)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
74 USD
89 USD
78 USD
  • Reštaurácia
Zrecenzované: 29. novembra 2017

Veľmi pekný mestský hotel s perfektnou lokalitou. Prekvapila nás obrovská kúpeľňa s výhľadom na mesto. Personál veľmi milý. Pohodlné postele a super vybavenie izieb. Veľké plus - prekvapenie v podobe ovocia a vína na izbe.
Negatívum - nikto nám nepomohol s batožinou. Wellness sme nenavštívili, raňajky mohli byť aj bohatšie vzhľadom na cenu, ale zachránili to naozaj príjemné dievčatá v obsluhe.
Celkovo sme sa cítili veľmi dobre.

• Termín ubytovania: november 2017, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Michelle O.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Martina T, Guest Relations Manager v zariadení DoubleTree By Hilton Košice.Zodpovedané: 4. decembra 2017

Milá Michelle,

Ďakujeme za zdieľanie Vašich pozitívnych skúseností s DoubleTree by Hilton Košice. Sme veľmi radi, že ste si Váš pobyt u nás užili a že splnil všetky Vaše očakávania. Dúfame, že sa čoskoro uvidíme.

Zrecenzované: 13. novembra 2017

V hoteli sme boli ubytovaný počas svadby, ktorá sa tu konala. S ubytovaním sme boli veľmi spokojní. Mohli sme sa ubytovať aj hodinku skôr, izba bola čistá a pohodlná. Posteľ veľmi príjemná. Veľmi pozitívna skúsenosť bola aj v rámci svadby. Personál bol milý, ústretový a pomohol so všetkým čo sme potrebovali.

• Termín ubytovania: november 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Jozefinka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Martina T, Guest Relations Manager v zariadení DoubleTree By Hilton Košice.Zodpovedané: 15. novembra 2017

Milá Jozefinka,

Zrecenzované: 19. októbra 2017

Doporucujem tento hotel. Lezi v centre mesta. Parkovanie hned vedla hotela v parkovacom dome. Nadpriemerne laskavy personal, ciste a pohodlne izby. Rychly internet wifi a na izbach moznost pripojit sa aj wireless. On line checkin. Bohate ranajky - svedske stoly.

• Termín ubytovania: október 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Recenzia získaná v spolupráci s partnerom DoubleTree by Hilton
Poďakujte používateľovi B9074OCvincents.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Martina T, Guest Relations Manager v zariadení DoubleTree By Hilton Košice.Zodpovedané: 23. októbra 2017

Zrecenzované: 4. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Všetko OK, tak ako čakáte v ****, preto aj hodnotenie je ****. Čistý a pekný hotel. Bohužial po zlej skúsenosti v inych zariadeniach v KE, používam už len tento Hilton. Blízko centra. Určite odporúčam

Termín ubytovania: október 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Richard T.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Martina T, Guest Relations Manager v zariadení DoubleTree By Hilton Košice.Zodpovedané: 9. októbra 2017

Milý Richard,

Zrecenzované: 10. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Poloha hotela je v centre, služby na pomerne vysokej úrovni - personál veľmi milí. Večera bola slabšia, dubakove risotto bolo úplne priemerne a kačacie prsia suché. O to viac nás prekvapili raňajky, ktoré hodnotim na 1 v porovnaní s ostatnými hotelmi rovnakej úrovne v KE (výber aj kvalita jedla). Hlavným negatívom je wellness, kde sa nachádza iba jedna sauna a vírivka, v ktorej voda už bola stará keďže totálne penila...(viď foto).

Termín ubytovania: august 2017
Poďakujte používateľovi Peter H.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Martina T, Guest Relations Manager v zariadení DoubleTree By Hilton Košice.Zodpovedané: 11. augusta 2017

Milý Peter,
ďakujeme za zdieľanie Vašich skúseností s DoubleTree by Hilton Košice. Sme veľmi radi, že ste Váš pobyt u nás užili a veľmi nás mrzí, že nesplnil všetky Vaše očakávania. Vaše komentáre sme posunuli ďalej a budeme pracovať na odstránení nedostatkov. Dúfame, že nám dáte ďalšiu šancu a prídete nás opäť navštíviť.