Zrecenzované: 8. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Skvele situovaný, moderne zariadený hotel v centre mesta Košice, splňa kritéria aj náročnejších klientov. Hotel poskytuje wellness, súkromné parkovisko, skvelú reštauráciu, kaviareň, či súkromný salónik na rodinné oslavy. Odporúčam.

Termín ubytovania: august 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi BarboraL48.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Richard K, Manažér v zariadení Hotel Ambassador.Zodpovedané: 23. októbra 2017

Dobrý deň prajeme,

ďakujeme veľmi pekne za Vaše pochvalné slová , veríme že ste si to u nás užili a tešíme sa na Vašu budúcu návštevu.

Zrecenzované: 20. januára 2016

vyborne ubytovanie, fantasticke sluzby, skutocne individualny pristup, maximalna ustretovost, starostlivost na urovni svetovych hotelpvych znaciek, pocit rodinnej pohody, skvele jedlo, chutna kava, vyborna poloha priamo v centre mesta.

Termín ubytovania: január 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi nataliah866.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Richard K, Manažér v zariadení Hotel Ambassador.Zodpovedané: 30. januára 2016

V mene hotela Vám ďakujeme za Vašu návštevu a Váš názor , veľmi si to ceníme!!! Budeme sa tešiť na Vašu opätovnú návštevu. Manažér hotela Richard Koščo.

Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Zrecenzované: 3. júna 2014

Práve som sa vrátil z týždňového pobytu v Košiciach, kde som sa zúčastnil na workshope; tri dni z neho sa konali v práve Ambassadore. Hotel bol vynikajúci a workshop sa nesmierne vydaril. Bolo skvelé, že všetci prednášajúci z iných miest mohli bývať v rovnakom hoteli a využívať ho ako východiskový bod pri prieskume nádherného mesta Košice. Členovia personálu boli priateľskí a ochotní a všetci hovorili výborne po anglicky, čo sa nám nesmierne hodilo. Hotel Ambassador by som odporučil ako počiatočný bod nádherného pobytu v úžasnom meste, ktoré je živým dôkazom toho, ako sa na modernom Slovensku snúbi starý svet s tým novým!

1  Poďakujte používateľovi Bigtrax.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál
Zrecenzované: 10. júla 2018

• Termín ubytovania: jún 2018, cestoval(a) v páre
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Richard K, Manažér v zariadení Hotel Ambassador.Zodpovedané: 11. júla 2018

Zrecenzované: 18. októbra 2017

• Termín ubytovania: august 2017, cestoval(a) s rodinou