Košice
Recenzované: 26. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Pri navsteve tohto penzionu sme ostali milo prekvapeni, velmi pozitivne hodnotime vsetky sluzby, personal, stravu, vybavenie izby aj polohu, penzion je samozrejme vhodny aj pre rodiny. Zasluzenych 5 hviezdiciek :)

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi NoemiS1334.
Recenzované: 16. apríla 2017

Hoc som penzióne strávil len jednu noc, môžem za seba povedať že som sa tam cítil príjemne a až by som mal cestu do Košíc zase, určite sa tam rád vrátim. Izby sú útulné a nič mi tam nechýbalo, no tak isto tu nesmiem vynechať príjemný personál v reštaurácii. Priateľský, no stále profesionálny prístup mi spríjemnili večer a až by som tam zavítal zase, budem sa na ich obsluhu a ich menu tešiť :)
Cestujem veľa a čo sa týka tohto miesta, zanechalo vo mne príjemnú skúsenosť.
Vrelo odporúčam :)

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi Marián P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia penzionset, Manažér v zariadení Penzión Set.Zodpovedané: 7. júna 2017

Ďakujeme Vám pekne za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že sa Vám u nás páčilo a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Recenzované: 23. novembra 2016

Tento penzion sa nachadza v blizkosti centra Košic, je to malý penzión na kľudnom mieste medzi blokmi. Izby na prvom poschodí su prerobené a moderné. s čistotou sme veľmi spokojný. raňajky su v cene ubytovania , obsahujú švedske stoly. prijemny personál a ponajnovšom krasny areal minigolfu. vźdy ked chodíme do košic sa tu radi vraciame :)

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi NikaK21.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia penzionset, Manažér recepcie v zariadení Penzión Set.Zodpovedané: 9. februára 2017

Ďakujeme za pozitívnu recenziu.

Recenzované: 18. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: jún 2018