Košice
Recenzované: 16. apríla 2017

Hoc som penzióne strávil len jednu noc, môžem za seba povedať že som sa tam cítil príjemne a až by som mal cestu do Košíc zase, určite sa tam rád vrátim. Izby sú útulné a nič mi tam nechýbalo, no tak isto tu nesmiem vynechať príjemný personál v reštaurácii. Priateľský, no stále profesionálny prístup mi spríjemnili večer a až by som tam zavítal zase, budem sa na ich obsluhu a ich menu tešiť :)
Cestujem veľa a čo sa týka tohto miesta, zanechalo vo mne príjemnú skúsenosť.
Vrelo odporúčam :)

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi Marián P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia penzionset, Manažér v zariadení Penzión Set.Zodpovedané: 7. júna 2017

Ďakujeme Vám pekne za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že sa Vám u nás páčilo a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Recenzované: 23. novembra 2016

Tento penzion sa nachadza v blizkosti centra Košic, je to malý penzión na kľudnom mieste medzi blokmi. Izby na prvom poschodí su prerobené a moderné. s čistotou sme veľmi spokojný. raňajky su v cene ubytovania , obsahujú švedske stoly. prijemny personál a ponajnovšom krasny areal minigolfu. vźdy ked chodíme do košic sa tu radi vraciame :)

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi NikaK21.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia penzionset, Manažér recepcie v zariadení Penzión Set.Zodpovedané: 9. februára 2017

Ďakujeme za pozitívnu recenziu.

Recenzované: 18. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: jún 2018