Krása

Ak budete v Košiciach, navštívte túto nádheru. Vidieť tie skvostné diela naživo je zážitok... viac informácií

Recenzované: 7. augusta 2020
dadka23
Slovensko
Dóm sv. Alžbety

Jednoducho wau, neskutočná architektúra, dýcha históriou. Katolíci (nielen) si môžu v tichu... viac informácií

Recenzované: 4. augusta 2020
annabohme
Žilina, Slovensko

Recenzované: 3. marca 2018

Krásne miesto na relax duše, treba vidieť a zažiť odporúčam každému no hlavne Košičanom. Je dobré vedieť čo v Košiciach máme.

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi Ján K.
Recenzované: 13. februára 2018

Odporúčam navštíviť tento nádherný kostol nakoľko je to najkrajšia dominanta Košíc, a zároveň je v ňom aj hrobka

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi lacko49.
Recenzované: 22. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Nadherny kostol sestru ma v cechach ;) na vezicku viete v danu hodinu ist a pokochat sa pohladom na kosice. Su tam aj schody zalubencov.

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi mysickam.
Recenzované: 17. januára 2018

Každá návšteva ktorú sme tu mali obdivovala tento stavebný, historický ale aj kultúrny skvost.
Malou škodou je, že nás v nedeľu nemal kto posprevádzať, ale aspoň sme zistili, že o jej atrakciách vieme strašne málo a budeme sa ich musieť doučiť...:-P

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi AdamK6696.
Recenzované: 5. januára 2018

Prekrásny dóm v absolútnom historickom centre košíc. Doporučujem spojiť s výstupom na vyhliedkovú vežu

Dátum zážitku: marec 2017
Poďakujte používateľovi branislav h.