Zimna navsteva

Kosicka zoo sa stale rozvija a zvecsuje. Je tam kopec zvieratiek a da sa tam pekne zabavit. Vrelo... viac informácií

Recenzované: 9. februára 2020
lorincpatrik1992
Prešov, Slovensko
Návšteva po pár rokoch

Navštívili sme ZOO opäť po rokoch, keď je z nášho malého synčeka veľký chlapec. Som milo... viac informácií

Zrecenzované: pred 1 týždňom
ZuzanaT10
Milton Keynes, Spojené kráľovstvo

Recenzované: 15. februára 2018

Podľa môjho gusta je to najväčšia zoo na Slovensku a aj najkrajšia prístup je tiež dobrý. A prostredie je nádherné

Dátum zážitku: február 2018
1  Poďakujte používateľovi lacko49.
Recenzované: 17. januára 2018

Chodievame sem raz za rok-dva - vacsinou ked tu mame znamych s malymi detmi. Takto sa mozeme pokojne poprechadzat, porozpravat a deti nas takmer vobec nevyrusuju.
Je to dostatocne velke, takze sa aj vysantia a vsetci sme spokojni!

Dátum zážitku: september 2017
1  Poďakujte používateľovi AdamK6696.
Recenzované: 2. októbra 2017

Najväčšia ZOO na Slovensku (čo sa týka rozlohy). Veľa chôdze, málo zvierat. Vstup je typicky ZOO, malé priestory pre zvieratá. Po cca 100m sa návštevník dostane do štádia, že síce príde k priestoru, kde by nejaké zviera malo byť, ale je tak ďaleko, že ho vlastne nevidí. ZOO plné kontrastov. 80% plochy nevyužitá. Vhodné na romantickú prechádzku párov, nie vhodné pre malé deti (neuchodia to). Málo atraktívnych zvierat

Dátum zážitku: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi Peter Š.
Recenzované: 24. augusta 2017

Veľmi sa mi táto ZOO zapáčila, veľmi príjemné prostredie, je veľká a upravená. Zvieratá majú veľké výbehy, potešilo nás aj komentované kŕmenie niektorých zvierat. Nemám čo vytknúť, určite sa tam znova vrátime! :)

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi Majka95.
Recenzované: 20. augusta 2017

zvieratka je ťažko vidieť, niektoré výbehy pripadajú úplne prázdne, chodníky sú dlhé ale spestrené detskými ihriskami

Dátum zážitku: máj 2017
Poďakujte používateľovi AdelaK91.