“Nadhera”
Recenzia Zoo Kosice

Zoo Kosice
Na pozícii č. 4 spomedzi 55 Voľnočasové aktivity v Košiciach
Zrecenzované: 26. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Uz cesta do zoo ponuka krasne vyhlady. Zoo je velka, vybehy siroke a prirodne, zvierata spokojne. Cela zahrada upravena, dostatok moznosti obcerstvit sa i ulavit si. Vylet s detmi aj na cely den, ihrisko, komentovane krmenie, dravce

1  Poďakujte používateľovi bronislavab2016.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 3. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Nevidela som strasnejsie Zoo ako toto košicke. Ked nie ste košičan počítajte s tým, že už len samotná cesta k zoo je otrasná. Nieže vôbec nikde nemáte značenie k zoo, ale ked sa dotrepere do slávných Kavečian, kde sa zoo nachádza, nenájdete žiadne smerovky, google vas bude tahat cestamy, necestamy, pretože v spleti neznačenia, ciest, ako niekam do kurnika, jednosmerkami proste budete blúdiť. Blúdiť bude každý kto tam ide 1x a kto je cudzinec a po otrasnych cestach medzi domami. Samotná zoo velmi slabý priemer, na webe maju uvedené, že sa tam dá platiť kartou s čím nepočítajte v celom areáli a nachystajte si hotovosť. Nedostanete žiadnu mapku zoo, v značení sa ani prasa nevyzná, smerovky vobec neodpovedaju dkutocnosti a kde bol značený tiger (kt. tam mimochodom vobec nieje) sú včely. Ked pojdete zo zoo von od dino parku hlavne sa neriadte ich znacenim Exit, lebo sa dostanete k vychodu pre zamestnancov kde je rampa. Dino park bol celkom fajn a jedine co tam za nieco stalo boli medvede a levica. Inak ubohost nad ubohost, neda sa porovnat zo ziadnou zoo, lebo takato strasna nieje fakt nikde. Jedlo je vsade rovnaky fast food, hranolky, smazeny syr a podobny humus. Maju tam, ale fajn rozne preliezacky a atrakcie pre deti a ked sa vytrepete na kopec, tak mate pekny vyhlad. Inak Kosicke zoo uz nikdy viac.

Poďakujte používateľovi Katka K.
Zrecenzované: 5. júna 2017

Bol som tam už dávnejšie a mám odtiaľ krásne spomienky. ZOO bola organizovaná, nebola predražená a splnila všetky moje očakávania.

2  Poďakujte používateľovi Matej S.
Zrecenzované: 1. mája 2017

priemerna zoo na dostupnom mieste s dostupnými poplatkami. pre deti s mnozstvom dostupných zážitkov =) nižšie zoo sa nachádza aj vyhliadka v košických lesoch, pri košickom hrade čo tiež odporučam navstivit.

Poďakujte používateľovi Dominik B.
Zrecenzované: 7. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Odporúčam pre všetky vekové kategórie aj deti aj dospelý každý si nájde svoje výborná prechádzka keďže zoo je rozsiahla...

1  Poďakujte používateľovi Simona L.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Zoo Kosice, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Zoo Kosice? Podeľte sa o svoje zážitky!