“Krásna ZOO na slovenské pomery”
Recenzia Zoo Kosice

Zoo Kosice
Na pozícii č. 4 spomedzi 55 Voľnočasové aktivity v Košiciach
Zrecenzované: 5. júna 2017

Bol som tam už dávnejšie a mám odtiaľ krásne spomienky. ZOO bola organizovaná, nebola predražená a splnila všetky moje očakávania.

2  Poďakujte používateľovi Matej S.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 1. mája 2017

priemerna zoo na dostupnom mieste s dostupnými poplatkami. pre deti s mnozstvom dostupných zážitkov =) nižšie zoo sa nachádza aj vyhliadka v košických lesoch, pri košickom hrade čo tiež odporučam navstivit.

Poďakujte používateľovi Dominik B.
Zrecenzované: 7. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Odporúčam pre všetky vekové kategórie aj deti aj dospelý každý si nájde svoje výborná prechádzka keďže zoo je rozsiahla...

1  Poďakujte používateľovi Simona L.
Zrecenzované: 14. marca 2017

Ked si chcete urobit krasny vylet sami,ci s detmi,budete mat na co pozerat.Je vidiet,ze pracovnici ZOO sa o zvieratka staraju s laskou,Su hrave ,su krasne,maju cisto..Po chodniku medzi ludmi sa prechadzal pav,,,to bolo nieco... je krasny.Areal ZOO je pekne upraveny ,,su tam bufety,lavicky a kto je hladny,moze si dat aj obed.Vsetko je tam premyslene ,aby bol navstevnik spokojny.
Vedla ZOO je bobova draha,Dalsia zabavka pre odvaznych.
Ak nemate auto,tak je zabezpeceny spoj cislo 29 zo zeleznicnej stanice,ktory premava kazdu polhodinu tam a spät.

Poďakujte používateľovi JajkaJarmila.
Zrecenzované: 9. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Super celodenný výlet. Areál ZOO je obrovský, sú tam rôzne druhy zvierat aj DINOPARK a pri ZOO je
bobová dráha. Ak nemáte auto nevadí, autobus tam chodí často.

1  Poďakujte používateľovi hhh h.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Zoo Kosice, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Zoo Kosice? Podeľte sa o svoje zážitky!