Košice
Recenzované: 17. mája 2017 cez mobilné zariadenie

V hoteli som bola ubytovana jednu noc a stacilo. V izbe bol velmi spinavy sprchovaci kut, tak som radsej donho vosla v slapkach. Celu noc mi na izbe hucala chladnicka a ventilator v kupelni, ktory sa nedal vypnut. A vrchol vsetkeho bolo, ked mi o 20:00 recepcna oznamila, ze maju uz zavretu restauraciu a ani kavu mi uz nepreda. Dakujem, uz nepridem...

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi SimonaB2551.
Recenzované: 2. novembra 2015

Bola som spokojná z ubytovaním, ochotný personál, zároveň by som sa veľmi chcela poďakovať sl. Ferencovej za jej ústretovosť a pomoc. Ubytovanie blízko centra čo mi náramne vyhovovalo. Ďakujem dúfam, že aj v budúcnosti využijem Váš Hotel na ubytovanie.

Dátum pobytu: október 2015
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi Kicizuzi.
Recenzované: 19. apríla 2015 cez mobilné zariadenie

Vybrali sme si hotel teledom na zlave dna a boli sme spokojni... Recepcia bola k dispozicii, mila... Dostali sme na privitanie welcome drink... Izba super.. Matrace vyborne... Ranajky moc nas neoslovili ale na poziadanie sme dostali, co sme chceli :-)
Odporucame :-)

Dátum pobytu: apríl 2015