“Najlešie kruacie krídielka”

PilsnerUrquell Pub
Na pozícii č. 68 spomedzi 315 Reštaurácie v Košiciach
Zrecenzované: 31. marca 2018

Fico povedal, že na východe nič nie je. Je - najlepšie kuracie krídielka aké som jedol. Preskočili tie, ktoré som ochutnal v Miami. Ešte k Vám zavítam, i keď je to od ruky z Bratislavy.

Poďakujte používateľovi Tomas_Malo.

Zrecenzované: 19. septembra 2017

Pri nasej navsteve bolo v restauracii obsadenych asi 5 stolov. Na casnicku sme cakali dlho, tak sme si jedalne listky zobrali sami. Ked slecna prisla, nepozdravila, ani neutrela stol, co uz mala v podstate urobit hned po odchode predchadzajucich navstevnikov. Objednali sme si 3 piva, pohar vina a jedlo pre 4 osoby. Slecna najprv doniesla pivo, potom polievku a na moju otazku, ci sa ten pohar vina nalieva tak dlho, bez akehokolvek ospravedlnenia zamumlala ze ano. Vino sa mi dostalo az ked polievka bola dojedena a zvysok partie mal prvu rundu piva dopitu. Hlavne jedlo priniesla vlazne, jediny teply bol plneny zemiak. Ani pri plateni sa slecna neunuvala s akymkolvek ospravedlnenim. Pri mnozstve restauracii tento podnik uz viac nenavstivim.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi lubicac2017.
Zrecenzované: 16. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Dobrý večer. Včera som navštivil váš Pub a prvý krát som si dal nejaké jedlo. Rozhodol som sa pre xxl pub kuraci burger. Čakal som dosť dlho cez 40 minut na to, že je to len burger nie veľmi rýchle. Ale to je v pohode. Čo mi vadilo úplne že najviac zemľa. Bola suchá a pomerne tvrdá. Prišlo mi to akoby som jedol 3-dňové pečivo z obchodu nič prijemné... Mäso nebolo ochutené a ak aj bolo tak veľmi málo prišlo mi to tak ako by som nejake mäso žul ale chuť slabá. Omáčka bola pohode.(avšak tie hranolky mi prišli ako polotovar z kauflandu ). Určite vás nechcem kritizovať ale nepríde mi to ako jedlo hodné 6,60 € ale tak 3€ v nejakej krčme na dedine :)
Tak riešením by mohlo byť že buď začnite robit tie burgery ako sa patrí alebo dajte o polovicu nižšiu sumu lebo ako fakt smutné.
Jedol som oveľa lepšie burgre samozrejme boli taktiez kuracie ;).

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi Culture731606.
Zrecenzované: 11. júla 2017

Človek zabudne že sedí v auparku a ani si nemusí dať pivo. Porcie sú veľké, chuť výborná. Cena trochu vyššia, ale zaslúžená.

Dátum návštevy: január 2017
Poďakujte používateľovi Trail689433.
Zrecenzované: 24. apríla 2017

Tento podnik som navštívila už viackrát a nikdy ma nesklamali. Kuchyňa je výborná! Varia množstvo českých špecialít. A zároveň pivo načapované na rôzne spôsoby nikdy nesklamalo. Personál je mnohokrát veľmi slušný a ústretový. Jediná výtka je, že jedlá z denného menu kvalitatívne zaostávajú za jedlami z hlavného jedálneho lístka. Ale to sa dá kvôli prispôsobenej nižšej cene pochopiť. Ale na druhej strane chválim, že denné menu ponúkajú aj počas víkendov, čo je dosť neobvyklé.
Ďalšia vec, ktorú máme na tomto pube radi je, že napriek tomu, že sa nachádza priamo vo veľkom nákupnom centre, je tak pekne zariadený a izolovaný od nákupnej pasáže, že si vôbec neuvedomujete že ste v obchoďáku.

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi KristinaKolesarova.

Cestovatelia, ktorí si pozreli PilsnerUrquell Pub, si pozreli aj

Košice, Košický kraj
Košice, Košický kraj

Navštívili ste PilsnerUrquell Pub? Podeľte sa o svoje zážitky!