“Pohodové miesto”
Recenzia Vicolo OC Optima

Vicolo OC Optima
Na pozícii č. 123 spomedzi 320 Reštaurácie v Košiciach
Zrecenzované: 7. marca 2018

Je to síce reštaurácia v obchodnom centre, ale príjemná s pozornou a rýchlou obsluhou. Nevýhodou je nestála kvalita jedla. Ak je reštaurácia prázdna jedlo je viac prepracované a chutnejšie ako keď je tam viac ľudí. Inak chutné a dobré jedlo, lístok bohatý je z čoho vyberať. K obsluhe nemám pripomienky.

Poďakujte používateľovi KosicanJ.

Zrecenzované: 4. februára 2018

Ohľadom priestorov na to, že táto reštaurácia je v nákupnom centre tak pôsobí veľmi príjemne a je oddelená od ruchu. Čo sa týka obsluhy sme nemali problém, avšak sme dlhšie čakali. Môj manžel si objednal gazdovskú pizzu s ktorou nebol až tak spokojný avšak moje cestoviny s bryndzou a slaninkou boli chutné. Čo môžem vrelo odporučiť určite ochutnať cesnakovú polievku so šafranom mala prijemnú chuť a takisto bola úžasne krémová. Pri ochutnaní ďalších jedál sme neboli až tak nadšení a preto dávam iba 3 hviezdičky čo značí určitý priemer. Ak máte radi talianskú kuchyňu a takisto príjemné prostredie vkľude túto reštauráciu môžte navštíviť.

Poďakujte používateľovi Ewe8.
Zrecenzované: 12. septembra 2017

Vo Vicole majú asi najlepšiu pizzu v Košiciach. Je tenká a v ponuke majú dobré kombinácie príloh, aspoň nám dospelým a aj deťom také vyhovujú. Personál príjemný, boli sme tam veľakrát a ešte sa nestalo, aby sme boli prekvapení neochotou personálu.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi oskarwilde2017.
Zrecenzované: 24. apríla 2017

Pekná, útulná reštaurácia napriek tomu, že sa nachádza v obchodnom centre. Ak ste kávičkári, odporúčam espresso. Je jedno z najlepších, aké sme kedy pili. Rovnako aj kuchyňa nikdy nesklamala. Iba občas sa stane že trošku dlhšie čakáte, ale to je normálne, ak majú plno. Už sme ochutnali aj viacero druhov pizze. Vždy to bolo ako z pravej talianskej reštaurácie. A ostatné jedlá tiež nezaostávajú.
Je to naša obľúbená reštaurácia v Košiciach.

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi KristinaKolesarova.
Zrecenzované: 24. marca 2016

Reštaurácia má veľmi príjemné prostredie. Veľmi dobrá strava. Navštívili sme ju niekoľkokrát. Chutná strava, dobrý výber, príjemná obsluha. Dokonca sme tu prišli aj s našou rodinkou z USA. Štýlové prostredie vzbudzovalo domácu atmosféru. Doporučujeme!

Dátum návštevy: január 2016
Poďakujte používateľovi menka2015.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Vicolo OC Optima, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Vicolo OC Optima? Podeľte sa o svoje zážitky!