“Pizza”

Pridajte ju.
Post Pub Oravia
Na pozícii č. 199 spomedzi 320 Reštaurácie v Košiciach
Zrecenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Bol som tam už viackrát, vždy na pizzu takze to budem hodnotiť ako pizzeriu. Predávajú tam však aj iné jedlá. Pizza tam je podľa mna skvelá, minimálne v Košiciach som JA lepšiu nejedol. Prostredie je príjemné aj ceny sú dobré. Dôvod prečo nedávam plne hodnotenie je obsluha. Striedajú sa tam dvaja chlapi - jeden je v pohode, ale ten druhy je hrozné nepríjemný a kazí ( aspoň mne ) dojem z pizzerie. Ak by tam nebol nebolo by čo vytknúť.

Poďakujte používateľovi hjvg11.
Zrecenzované: 18. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Prijemne posedenie v Post pube na ťahanovciach, rýchla obsluha, dobre pivo a chutná pizza (a rebierka ). Čo viac? No predá vyskúšať!

Dátum návštevy: júl 2016
Poďakujte používateľovi Norbert F.
Zrecenzované: 17. novembra 2015

Bol som viackrát, robia veľmi dobrú pizzu. Len 2-3 podniky v centre robia lepšiu. A aj väčšina jedál čo som ochutnal z jedálnička bola super. Aj keď menu vyzera ako encyklopedia z 90tych, je to naozaj dobre. Výborny pomer cena/kvalita/porcie

Dátum návštevy: október 2015
Poďakujte používateľovi BalkanBob86.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Post Pub Oravia, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Post Pub Oravia? Podeľte sa o svoje zážitky!