Košice

Na pozícii č. 16 spomedzi 324 Reštaurácie v Košiciach
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 11. marca 2019

Odporúčam pre každého kto si chce pochutiť na jedle aj pivku a chcú niečo iné ako ponúka väčšina reštaurácii v Košiciach.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi 651starkey651.

Zrecenzované: 19. decembra 2018

Štýľova reštaurácia s vynikajúcou kuchyňou, príjemnou
obsluhou, v centre mesta, stojí za návštevu, odporúčam.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi edban47.
Zrecenzované: 26. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Túto reštauráciu a zároveň piváreň som objavila náhodné. Bola som veľmi milo prekvapená obsluhou, servírka bola veľmi príjemná, širokým výberom piva, aký sa len tak nevidí a najlepším pečeným kolienkom z prasiatka, aké som kedy jedla. Jedlo aj pivo dokonalé a ceny primerané kvalite. Určite sa vrátim.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Ingrid O.
Zrecenzované: 28. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Bol som tu s kolegami na obede jedlo sme malo rebierka bolo toho neúrekom bolo to úžasné a obsluha na urovni

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Navigator776250.
Zrecenzované: 1. mája 2018 cez mobilné zariadenie

O 4 poobede uz nemaju ziadne limonady, mohito, radler. Vsetko to, co asi najviac v horucave uhasi smad.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi RadoslavM84.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Keltska Krcma, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Keltska Krcma? Podeľte sa o svoje zážitky!