Recenzované: 16. júla 2016

Ak idete do Košíc ako pár, je to fantastické a romantické miesto na prenocovanie. Personál je skvelý, raňajky sme si vychutnali. Celý minipenzión je čarovný, zariadený s citom a vkusom. Má nádych Provensálska a ubytovanie tam je naozaj zážitkom. Vrele odporúčam!

Dátum pobytu: december 2015
Poďakujte používateľovi Helenka1.
Recenzované: 21. marca 2016 cez mobilné zariadenie

Penzión sa nachádza v tichej lokalite Košíc vedľa lesoparku. Pekne zariadené čisté izby. Milý a ochotný personál. Bohaté a chutné raňajky. Pri dobrom počasí sa dá raňajkovať aj na veľkej terase s pekým výhladom. Radi sa sem vraciame.

Dátum pobytu: marec 2016
Poďakujte používateľovi zsoltp164.
Recenzované: 2. februára 2016

Napriek tomu ze tento hotel je daleko od centra a tazsie logisticky dotupny - je uplne vynimocny.Absolutne neopakovatelna atmosfera, maximalne ustretovy personal.Naozaj mozem len vrelo odporucit hlavne tym, ktori hladaju skor pokojnejsie ubytovanie:)

Dátum pobytu: jún 2015
Poďakujte používateľovi Blackie7777.
Recenzované: 23. júla 2015

V Košiciach som bola po prvýkrát a určite nie naposledy. Aj vďaka Vile Terrasse a jej majiteľom :) Pohoda, atmosféra, prístup domácich a celková úroveň môjho, žiaľ, krátkeho pobytu vo Vile Terrasse ma presvedčili o tom, že sa sem chcem znovu vrátiť. Vila je zaujímavá svojimi detailami, ktoré zaujmú človeka na každom kroku, čistota a vybavenie izby bolo na jednotku, bohaté a chutné raňajky na terase s viac než príjemnou obsluhou boli úžasným doladením celkového dojmu :) k tomu všetkému pohoda a príjemné pocity z komunikácie s domácimi znásobili môj skvelý pocit :) prípadne odporúčam každému, kto chce zažiť aspoň na chvíľu slovenské Provence :) Dovidenia na Smaragdovej...

Dátum pobytu: júl 2015
2  Poďakujte používateľovi Ivka7.
Recenzované: 9. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: apríl 2019