krasne

tak fountana ktera krasne hraje a v noci je krasne nasvicena je vazne neco pres den je to krasnej... viac informácií

Zrecenzované: pred 1 týždňom
Dominik S
Liverpool, Spojené kráľovstvo
Príjemné miesto

Príjemné miesto s príjemným prostredím. Skvelé len tak posedieť na lavičkách okolo fontány a... viac informácií

Recenzované: 7. júna 2019
KatarinaM739
Malacky, Slovensko

Recenzované: 8. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Historické jadro Košíc je prekrásne odporúčam ho návštevníkom ako príjemnú prechádzku a potom oddych pri fontáne.

Dátum zážitku: júl 2018
Poďakujte používateľovi Olga M.
Recenzované: 7. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Prechádzať sa centrom mesta Košice a nezastaviť sa na Hlavnej ulici pri spievajúcej fontáne by bola veľká chyba. Nádherný priestor, kde viete relaxovať v úplnom centre.

Dátum zážitku: september 2018
Poďakujte používateľovi 709beatam.
Recenzované: 3. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi príjemné, počas prechádzky historickým centrom, je zastaviť sa v podvečerných hodinách na tomto mieste. Fontána je skutočne, na slovenské pomery, pekná.

Dátum zážitku: október 2018
Poďakujte používateľovi Katarina R.
Recenzované: 2. októbra 2018

Krásna fontána, hudba , prostredie .. Veľmi sa mi tam páčilo , bola som v auguste a bolo krásne počasie, a horúco.

Dátum zážitku: august 2018
Poďakujte používateľovi PaulaV2803.
Recenzované: 2. októbra 2018

Pevne verím, že obyvatelia Košíc sú hrdí na túto nádhernú hrajúcu fontánu, aká sa na Slovensku asi tak ľahko nevidí, kde jej zhotoviteľ dokázal neskutočne zladiť krásne melódie, s tancom prúdov vody, ktoré znásobil svetelnými efektami. Keď som túto fontánu videl na vlastné oči, pochopil som jej jedinečnosť a majestátnosť. Milí Košičania, úprimne Vám túto nádheru prajem a v dobrom závidím a to iste nielen aj, ale aj veľa ďalších ľudí, bývajúcich mimo Košíc.

Dátum zážitku: apríl 2018
2  Poďakujte používateľovi casio336.