“Super”

Pizza Cafe Napoli
Na pozícii č. 35 spomedzi 320 Reštaurácie v Košiciach
Kuchyňa: Talianske
Zrecenzované: 21. marca 2018

Výborná pizza a iné talianske jedlá. Rýchla obsluha a príjemný interiér s možnosťou sledovať výrobu pizze počas sedenia v reštaurácii.

Poďakujte používateľovi Domi K.

162086 recenzií

Zrecenzované: 15. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Dobrá, nenápadná reštaurácia v centre Košíc. Prostredie je jednoduché ale moderné. Dostatočný výber jedál vo výbornej kvalite.
Personál je ukážkový, netreba sa dožadovať pozornosti, sú stále blízo a k dispozícii.

26  Poďakujte používateľovi Radovan_SVK.
Zrecenzované: 31. januára 2018

Neodporúčam jedlo priemerné nič extra a najviac ma dojalo keď som si opýtal pohár čistej vody kde mi zaučtovali za 0,25 l - 0,40 eur
Je to úbohe za vodu z vodovodu pýtať peniaze. Už nikdy sa tam nevrátim

1  Poďakujte používateľovi Michal K.
Zrecenzované: 28. januára 2018

Výborná pizza a úžasné cestoviny,odporúčam Diavolu a cestovinový šalát s kuracím mäsom :) veľmi príjemná obsluha

Poďakujte používateľovi vanesa12345.
Zrecenzované: 9. augusta 2017

ako obyčajne výborná obsluha a vynikajúce jedlo. Zo strany personálu profesionálne správanie, je vidieť, že ten kto ich má pod kontrolou rozumie gastru. Výborné jedlá, kvalitné a čerstvé potraviny

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi branislav h.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizza Cafe Napoli, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Pizza Cafe Napoli? Podeľte sa o svoje zážitky!