Košice

Na pozícii č. 12 spomedzi 319 Reštaurácie v Košiciach
Kuchyňa: Európske, České
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie

Príjemný podnik na posedenie s priateľmi, pivo veľmi chutné, vôbec nie predražené, odporúčam zájsť na jedno alebo dve :)

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi danica010.

Zrecenzované: 18. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Neviem či má zmysel písať recenziu, keďže som sa zastavil po ceste na jedno veľké. Ale chcem pochváliť milú a usmievavú dievčinu, ktorá mi priniesla výborné pivko.

Poďakujte používateľovi Banajoe.
Zrecenzované: 22. augusta 2019

Velmi lacne obcerstvenie, ale podnik je super s milou obsluhou a dobrym vyberom, nizke ceny su iba plus, atmosfera je super :)

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi zohanka.
Zrecenzované: 20. augusta 2019

Lacnejšie jedlá, tu ide skôr o pivo, ktoré bolo super, k pivu super pochutiny, boli dobré a za dobré ceny, veľký výber.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi richardino45.
Zrecenzované: 12. augusta 2019

príjemné posedenie s partiou, chutné jedlo a dobrá obsluha. dá sa tu posedieť aj dlhšie bez toho aby na vás niekto zazeral kedy odídete. boli sme tu viackrát a vždy maximálna spokojnosť

Poďakujte používateľovi romana821.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Staromestská piváreň, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Staromestská piváreň? Podeľte sa o svoje zážitky!