“Veľké sklamanie ”

Na pozícii č. 15 spomedzi 314 Reštaurácie v Košiciach
Kuchyňa: Talianske
Vhodné pre: Rodiny s deťmi
Možnosti stravovania: Rezervácie
Opis: Taliansko v Kosiciach Navstivte pizzeriu Zvon na Zvonarskej c. 4, Kde Vam ponukame tradicnu taliansku pizzu a kvalitne cestoviny. Tradicna pizzeria vynika kvalitou jedla a vynimocnou atmosferou, ktora Vas ocari intimitou tlmenych svetiel. Prijemny a ochotny personal je kazdodenne pripraveny Vam odporucit cokolvek zo sirokej skaly pizze, cestovin, salatov a dezertov.
Zrecenzované: 18. septembra 2020 cez mobilné zariadenie

Dnes čakanie na pizze 45 minút, dostali sme ich po tom čo sme sa na nich spýtali. Nakoniec im jedna pizza spadla a chceli nám ju takúto predať. Ešte že sme si to všimli a popytali si aspoň malú zlavu(ktorú sme dostali). Nakoniec kvalita pizze “žuvačková”, malo syra a za 7€ pizze veľmi slabé. Atmosféra v podniku stresujúca, čašníci nevedeli koho už obslúžili a koho nie, ľudia čakali pri pulte na platenie aj 15 minút.
Bola to moja obľúbená pizzeria ale po dnešnom zážitku veľké sklamanie.

Dátum návštevy: september 2020
Poďakujte používateľovi RadkaF23.

Zrecenzované: 6. augusta 2020 cez mobilné zariadenie

Pizzeria v krásnom prostredí historickej uličky, pripomínajúcej prostredie Stredomoria :-). Zo strany personálu všetko zvládnuté, pri príchode milé privítanie, nakoľko nás bolo viac, bezproblémové zabezpečenie väčšieho stola - podotýkam z iniciatívy čašníka. Obsluhovala nás čašníčka, výzorom aj komunikáciou mala v sebe temperamentnú krv:-). Nenútená a pritom komunikatívna, neustále k dispozícii a k tomu ponúkajúca produkty. Tak má vyzerať obsluha, musí byť spokojný zákazník aj majiteľ - tomu by som doporučil spomenutú čašníčku si udržať, robí to čo čašník má - milo a nenútené predáva. Jedlo : Pizza výborná, cestoviny trochu prevarené. Určite budem odporúčať a určite sa vrátime.

Dátum návštevy: august 2020
Poďakujte používateľovi Didimus1.
Zrecenzované: 23. júna 2020 cez mobilné zariadenie

Na odporúčanie a nesklamalo !!! Veľmi ale veľmi kvalitne jedlo na rýchlovku odporúčam 255g pizzu a cestoviny

Dátum návštevy: jún 2020
Poďakujte používateľovi martinmesarcik1.
Zrecenzované: 5. júna 2020 cez mobilné zariadenie

V tejto restauracia som bola minimalne 20 krat, naozaj! Poznam to uz dlhsiu dobu(roky) a stale to ma skvelu, ked nie lepsiu a lepsiu uroven. Skvela, mila, ochotna obsluha stale a vynikajuce jedlo. Najma spaghetti sicilia a tie ich neskutocne pizza rozky s bylinkovym maslom! Neskutocne nieco. Odporucam vsetkymi 20timi. Este sa mi nestalo, ze som odtial isla nespokojna. Nikdy! Vzdy odporucam svojim znamym, pretoze pomer cena/kvalita sa neda s inymi kosickymi pseudo talianskymi restauraciami porovnat. Tesi ma, ze aj od znamych pocuvam pozitivne referencie, lebo tak to ma byt!
Prajem vela uspechov, robite to dobre :)

Dátum návštevy: jún 2020
1  Poďakujte používateľovi consumersh.
Zrecenzované: 22. januára 2020

Prijemna obsluha, pekne prostredie a vyborna pizza, presne taka ako ma byt :) urcite odporucam, okrem toho som u nich vyhral pizzu na rok zdarma, takze spokojnost, sutazit sa oplati :)

Dátum návštevy: január 2020
1  Poďakujte používateľovi MarcelSmutka.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria Zvon, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Pizzeria Zvon? Podeľte sa o svoje zážitky!