“Jedlo”

Na pozícii č. 9 spomedzi 319 Reštaurácie v Košiciach
Kuchyňa: Talianske
Vhodné pre: Rodiny s deťmi
Možnosti stravovania: Rezervácie
Opis: Taliansko v Kosiciach Navstivte pizzeriu Zvon na Zvonarskej c. 4, Kde Vam ponukame tradicnu taliansku pizzu a kvalitne cestoviny. Tradicna pizzeria vynika kvalitou jedla a vynimocnou atmosferou, ktora Vas ocari intimitou tlmenych svetiel. Prijemny a ochotny personal je kazdodenne pripraveny Vam odporucit cokolvek zo sirokej skaly pizze, cestovin, salatov a dezertov.

Zašli sme sem na pizzu, podnik bol vnútri veľmi sympatický a pekný, milý personál a veľmi dobrý výber so skvelými cenami.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi danica010.

Zrecenzované: 6. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Výborné jedlo, mali sme jedny cestoviny a dve pizze, naozaj chutné! Obsluhujúca slečna bola milá, usmievavá a veľmi ochotná. Určite sa vrátime, keď prídeme do Košíc !

Poďakujte používateľovi lucialab.
Zrecenzované: 31. mája 2019

Boli sme ako rodina na pizzu a odchádzali sme spokojní. Nebol problém zmeniť alebo upraviť prílohu na pizzu. Personál ochotný. Prekáža mi len to prítmie.

Dátum návštevy: máj 2019
1  Poďakujte používateľovi oskarwilde2017.
Zrecenzované: 9. februára 2019

Príjemný personál,prostredie útulné,pizza chutná ale najlepšie sú pre mňa cestoviny na "X" spôsobov.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi 651starkey651.
Zrecenzované: 31. januára 2019

Už stará dobra klasika, keď nevieme kam na obed. Počas obedňajšej pauzy tu však zvykne byť dosť často plno, vlastne aj inokedy - preto odporúčam radšej rezerváciu, ak sa tu vyberiete účelne. Jedlo je veľmi chutné, milý personál. Vždy sa tu rada vraciam.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi matisince99.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria Zvon, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Pizzeria Zvon? Podeľte sa o svoje zážitky!