“WAW”

Na pozícii č. 10 spomedzi 307 Reštaurácie v Košiciach
Kuchyňa: Talianske
Vhodné pre: Rodiny s deťmi
Možnosti stravovania: Rezervácie
Opis: Taliansko v Kosiciach Navstivte pizzeriu Zvon na Zvonarskej c. 4, Kde Vam ponukame tradicnu taliansku pizzu a kvalitne cestoviny. Tradicna pizzeria vynika kvalitou jedla a vynimocnou atmosferou, ktora Vas ocari intimitou tlmenych svetiel. Prijemny a ochotny personal je kazdodenne pripraveny Vam odporucit cokolvek zo sirokej skaly pizze, cestovin, salatov a dezertov.
Zrecenzované: 9. februára 2019

Príjemný personál,prostredie útulné,pizza chutná ale najlepšie sú pre mňa cestoviny na "X" spôsobov.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi 651starkey651.

Zrecenzované: 31. januára 2019

Už stará dobra klasika, keď nevieme kam na obed. Počas obedňajšej pauzy tu však zvykne byť dosť často plno, vlastne aj inokedy - preto odporúčam radšej rezerváciu, ak sa tu vyberiete účelne. Jedlo je veľmi chutné, milý personál. Vždy sa tu rada vraciam.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi matisince99.
Zrecenzované: 12. decembra 2018

Veľmi chutná pizza, príjemná obsluha, pohodový interiér, gastronomický zážitok, určite sa tam v krátkej dobe vrátim

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi molnarovas.
Zrecenzované: 6. septembra 2018

Či už si objednám pizzu alebo cestoviny, vždy som s kvalitou jedla spokojný. Obsluha bola vždy veľmi milá a ústretová.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi DanielM19586.
Zrecenzované: 11. augusta 2018

S reštauráciou som bol spokojný. Pizza bola vynikajúca, dostatočne na to, aby som sa s chuťou pustil aj do väčšej verzie. Ceny primerané. Prostredie je prijateľné, dá sa sedieť vonku alebo vnútri. Vnútri by som bol za trochu viac svetla, aby sa pohodlnejšie čítalo menu, a trochu tichšie prostredie. Jedlo sme dostali trochu neskôr ako by sa mi páčilo, ale nič strašné, relatívne voči iným reštauráciám v Košiciach by som dokonca povedal, že to bolo rýchlo.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi PeterV5374.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria Zvon, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Pizzeria Zvon? Podeľte sa o svoje zážitky!