Košice
Recenzované: 6. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Dnes sme sa boli najest v restauracii hotela Bankov. Vosli sme, casnik ledva pozdravil, usadili sme sa samy, nemali si kam zavesit kabaty, museli sme ic prevesit cez stolicku:D trvalo mu dost dlho kym racil prist ku nasmu stolu s menu. Doniesol nam menu ale nejako opomenul napojovy listok. Pri kazdej mojej objednavke sa divne uskrnal a robil si zo mna srandu ze si neviem vybrat, nebolo to vobec vtipne ani prijemne... a to som clovek ktory sa bere s humorom. spraval sa naozaj nevhodne a v podstate miestami neprofesionalne ( napr. dost nesikovne odnasal naraz dve tacky s cajom, trochu sa vylialo zo sacku na zem, ked nam odnasal taniere ani sa neopytal ci by nam mohol ponuknut dezert alebo kavu. Ku kave nebola ziadna voda... Aspon sa opytal ci je vsetko v poriadku co sa tykalo hlavneho chodu. ceny su neprimerane vysoke za takyto ,,servis" . Hlavne jedlo bolo v poriadku, detert tiez ( btw tiramisu nemali vobec a este jeden dezert co mi pride celkom komicke ) ale cakala som viac za tu cenu, u konkurencie nie je problem najst chutnejsie jedlo za porovnatelne alebo nizsie ceny a casnici su omnoho milsi a snazivejsi. Vrcholom mojho rozcarovania bolo ked sme odchadzali a casnik sa ani neracil pozdravit ( asi si myslel ze nedostal dyzko, ale mal ho na stole nakolo sme platili pri bare aj ked si nezasluzil, priatel ma dobre srdce:) s takouto aroganciou som sa uz dlho nestretla a pokial chcete ist do restauracie kde budete spokojni s obsluhou tak do hotela Bankov urcite nechodte. Je mnoho lepsich restauracii a pan casnik mal stastie ze som nemala naladu sa nanho stazovat vyssie ale urobila som chybu. tak aspon sirim dalej svoju skusenost.

Dátum pobytu: január 2019
3  Poďakujte používateľovi Jarmila1267.
Recenzované: 15. októbra 2018

Včera sme po prečítaní hodnotenia , že reštaurácia patrí medzi top 10 zavítali tiež a neboli sme nadšení.Objednala som si jedlo ,ktorého súčasťou boli pečené bataty a tešila som sa na porciu. O to vačšie bolo moje sklamanie , keď som zistila že na pohľad dobre vyzerajúce bataty boli spálené na uhoľ a tou spálenou časťou otočené nadol.Takýto prístup kuchára by som v top 10tke reštaurácií určite nečakala.myslím že jednoduchššie je pripraviť nové ako snažiť sa hosťa oklamať .Viac sem určite neprídeme

Dátum pobytu: október 2018
3  Poďakujte používateľovi Navigator824590.
Recenzované: 17. júla 2018

Pani Martina Semanová Dakujeme za perfektnu organizaciu nasej svadby a pomoc pri vybere jedal a napojov , miestnost a za vase odborne znalosti.
Vas tym je vynikajuci, mily, usmievavy a samozrejme zhovievavy .
Dakujeme panovi Sefkucharovi za super jedlo.

Martina a Martin Holecek

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi Martin H.
Recenzované: 4. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Slušné priestory, dobré jedlo, príjemný wellness a to všetko mimo rušných Košíc. Príjemná alternatíva k podobným službám, ktoré ponúkajú prevádzky v Košiciach. Ak chcete vypadnúť z mesta, hotel Bankov je jedna z dobrých možností, kde sa budete cítiť príjemne a možte si pochutnať na veľmi dobrom jedle, či sa uvoľniť v oáze pokoja.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi SteweeKosice.
Recenzované: 1. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel je mimo mesta v prekrasnom prostredi a v lete alebo so snehom by sa mi tam urcite pacilo este viac. Boli sme ubytovani v izbe de luxe, ktora bola pekna a priestranna, ale potrebovala by uz facelift. Koberce su flakate, matrace vylezane. Prekvapilo ma aj, ze na manzelskej posteli su 2, co je dost neprijemne pre pary. Jeden dokonca makksi, ako druhy. Rano ma bolelo cele telo. Takisto som bola prekvapena s upratovacim servisom. V inych **** hoteloch nam izbu vzdy poriadili, nie len postlali (zlozili paplon na polovicu) a vysypali smeti, ale napr. aj poskladali pyzamo, urobili poriadok v kupelni...
Co sa jedla tyka nemam, co vytknut. Na ranajky je dobry vyber, na veceru som mala petrzlenove rizoto, ktore musim pochvalit. Silvestrovska vecera bolo kura, cakala som nieco viac. Polnocny bufet bol ovela lepsi.
Wellnes neviem posudit, nakolko bol plny hotel a tym padom aj wellnes. Skoda, ze v pondelok ho otvaraju az o 16, ostali by sme dlhsie. kedze von prsalo a do wellnesu sa nedalo, z hotelu sme odisli o 11, aj ked sme ho mali zarezervovany do 14. Najspokojnejsia som bola s personalom. Vsetci boli mili, usmiati a ustretovi.

Dátum pobytu: december 2017
2  Poďakujte používateľovi Nadia O.