“Vyborná večera so zahraničnými partnermi”
Recenzia Hotel Bankov

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 7 lokalít!
Hotel Bankov
Na pozícii č. 8 spomedzi 21 hotelov v Košiciach
Zrecenzované: 27. septembra 2017

Bolo už neskoro ked sme s jednani v kaviarni hotela nnapadlo sa navečerať.bolo už neskoro,tesne pred 22,00 ked kuchyňa zatvára.Aj tak sme si u šarmantnej čašníčky mohli objednať lebo že kuchár počká.Skvele nám poradila a ja a dvaja moji tam ubytovaní zahraniční hostia sme sa výborne najedli.
Ešte musím pochváliť aj výborne zrekonštruované wellness s dobrou,kvalitnou obsluhou.všade čisto a málo ľudí,personál nás uviedol ako treba.

• Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Tomas K.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 21. septembra 2017

Hotel v kľudom prostredí pod horou, dobré matrace na posteli a pekný wellness. Treba vyskúšať tortu Lujza, ktorý je ich vlastným receptom. Transfer do mesta v cene. Hotel ma podľa mňa v sebe potenciál krásneho historického hotela, ktorý aktuálne nevyužíva naplno.

Termín ubytovania: septembri 2017
Poďakujte používateľovi 305luk_m.
Zrecenzované: 3. septembra 2017

Nedavno sme sa vratili z dvojdnoveho pobytu v tomto hoteli. Zaujal nas uz zvonku, ale aj jeho interier bol utulny. Vsade cisto, na chodbach, v izbe i kupelni. Kuchyna perfektna, ranajkove menu dostatocne, jedinym minusom bola ponuka nezdraveho chrunchy musli. To by malo byt nahradene zdravsou verziou. Wellness ciste, saunovy svet sme si uzili. Bonusom tohto hotela je prijemny personal na vsetkych jeho usekoch.

• Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi veraf743.
Zrecenzované: 9. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa s rodinou na neskorý obed. Po usadení sme dlho čakali na personál. Ceny boli vyššie vzhľadom na porcie. Jedlo bolo chutné. Čo nás prekvapilo, boli neudržiavané vonkajšie toalety, čo by som od reštaurácie 4* hotela nečakal.

Termín ubytovania: auguste 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Ján M.
Zrecenzované: 18. mája 2017

príjemné umiestnenie, tichá lokalita, v čase návštevy mimo sezóny pokojná atmosféra (hotel takmer prázdny), chutná kuchyňa, raňajky strohé, nič originálne, bez invencie, široká ponuka nápojového lístka, vstup do nefajčiarskej časti reštaurácie z ubytovacej časti cez fajčiarsku časť reštaurácie, v reštaurácii aj v izbách by už bolo vhodné vymeniť koberce, podstatne lepšie treba sanitovať izby po predchádzajúcich návštevníkoch, ošumelé sieťky na oknách treba vymeniť za originálne kúsky, izby sú nie dostatočne odhlučnené, na 4H hotel treba podoťahovať minimálne tieto detaily

Tip na izbu: žiadať najvyššie poschodie, s výhľadom na vstup
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Termín ubytovania: máji 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi LLC71.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Košiciach
Vzdialenosť 5.0 km
Hotel Zlaty Dukat
Č. 15 z 21 v lokalite Košice
94 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Hotel Bankov? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Hotel Bankov

Adresa: Dolny Bankov 2, Košice 040 01, Slovensko
Lokalita: Slovensko > Košický kraj > Košice
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia Donáška jedla na izbu Letisková autobusová doprava Plavecký bazén Doprava z letiska/na letisko
Štýl hotela:
Na pozícii č. 8 spomedzi 21 hotelov v lokalite Košice
Cenový rozsah: 68 € – 97 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — Hotel Bankov 4*
Počet izieb: 29
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, Expedia a Hotels.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Hotel Bankov. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?