“Za očakávaním”
Recenzia Hotel Bankov

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 8 lokalít!
6 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 17 bodov za pomoc
“Za očakávaním”
Recenzované: 30. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Prostredníctvom zľavových portálov sme sa dostali aj do tejto lokality neďaleko Košíc. už samotný prístup, cesta, k hotelu dáva tušiť jeho odľahlú polohu, možno až veľmi odľahlú.
Na prvý pohľad pekný historický hotel s atmosférou, na druhý, stará budova, ktorá by si zaslúžila kompletný remont aj s personálom, až na pár výnimiek.
Vyprchaný lacný sekt pri check-ine dáva tušiť, že sa šetrí, izba ponorná, matrace vyležané,vybavenie za zenitom aktuálnosti.
Sklamanie veľké v bare pred večerou, smie sa tam fajčiť, neakceptovateľné. Drzý čašník exceloval pri večery, keď zareval do kuchyne: 2x zľavomat večera, a pri objednávke vína posmešne sa opýtal kolegyne či si náhodou nedáme Sassicaiu za 200€, stavím sa, že ani nevie o aké víno sa jedná, z akých odrôd, o správnom servise, podávaní, ani netuší.
Krátky rukáv na jeho košeli počas podávania večerí tomu nenasvedčovalo.
Asi zabudol, že nie ja som ten chudobný, čo prišiel aby tu nechal nejaké peniaze, ale naopak, práve on je ten, čo potrebuje aspoň takých hostí ako som ja, my, aby mal čo na výplatu. Hrozné.
Wellness je za zenitom, nutné je ho prerobiť.
Veľa priestoru na zlepšenie, hotel nie je hotelom vo vybavení, ale o ľuďoch, ktorí v ňom pracujú.

Ubytoval(a) sa v júni 2016, cestoval(a) s rodinou
Užitočné?
3 Poďakujte používateľovi 36hamara.
Napísať recenziu

78 recenzií od našej komunity

Zobraziť recenzie pre
Zhrnutie hodnotenia
Tipy od cestovateľov vám pomôžu vybrať si tú správnu izbu.   Tipy týkajúce sa izieb (3)
Dátum | Hodnotenie
7 recenzií
3 recenzie hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 17 bodov za pomoc
Recenzované: 16. októbra 2016

Tento Hotel je v peknom prostredí pri lese, kde je možnosť vybrať sa na turistiku alebo priamo v hotely na wellness. Je tam príjemný personal, a ľudia ktorý sa o nás starali počas svadby boli super čo sa týka komunikacie, ústretovosti na vysokej urovni. Vrele odporúčam svadbu na úrovni každému . Cítili sme sa super a určite odporucim tento hotel i mojim známym .

• Ubytoval(a) sa v októbri 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi migam2015.
Nové Zámky, Slovensko
2 recenzie
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
Recenzované: 25. augusta 2016

Veľmi pekný hotel v tichej lokalite blízko lesa, krásne zariadený s nádychom luxusu a histórie:)

Milý a profesionálny personál a jedlo naozajstný gurmánsky zážitok.
Veľkou výhodou bol jednoduchý zabezpečený transfer z hotela do centra Košíc a späť :)

• Ubytoval(a) sa v septembri 2015, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi LuciaKollarova.
Košice, Slovensko
177 recenzií
23 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 65 bodov za pomoc
Recenzované: 22. augusta 2016

Ubytovanie je príjemné v tichom prostredí Bankova. Aj keď som Košičan pri nedávnej návšteve som mal možnosť aj prespať a vrele odporúčam.
Viac ako skvelá je ale reštaruácia. Chutné veľmi dobre pripravené a servírované jedlá. V jedálnom lístku snaď nie je jedlo ktoré by mi nechutilo. Navštevujem túto reštauráciu pravidelne a vždy sa veľmi dobre a chutne najem. Personál je veľmi príjemný a ochotný. Neostáva nič iné ako odporúčať.

• Ubytoval(a) sa v máji 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi KosicanJ.
5 recenzií
3 recenzie hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
Recenzované: 5. augusta 2016

štvorhviezdičkový hotel, ktorý je na skvelej úrovni po všetkých stránkach - izby, personál, wellness, kuchyňa absolútne bez chyby, boli sme tam už dávnejšie, ale pevne verím, že sa tam vrátime, keď pôjdeme do Košíc

• Ubytoval(a) sa v marci 2016, cestoval(a) ako pár
Užitočné?
Poďakujte používateľovi Lukáš B.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Košiciach
Vzdialenosť 5.1 km
Hotel Zlaty Dukat
Č. 8 z 22 v lokalite Košice
91 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Hotel Bankov? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Hotel Bankov

Zariadenie: Hotel Bankov
Adresa: Dolny Bankov 2, Košice 040 01, Slovensko
Lokalita: Slovensko > Košický kraj > Košice
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia Donáška jedla na izbu Letisková autobusová doprava Plavecký bazén Doprava z letiska/na letisko
Štýl hotela:
Na pozícii č. 7 spomedzi 22 hotelov v lokalite Košice
Cenový rozsah (za noc): 58 € – 101 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — Hotel Bankov 4*
Počet izieb: 29
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Hotel Bankov. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?