“Trochu pripominajuce salas”

karczma MLYN
Na pozícii č. 37 spomedzi 320 Reštaurácie v Košiciach
Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Večera
Opis: Posedieť si s priateľmi a dobre sa najesť a zabaviť, stratiť pojem o čase môžete v goralskej reštaurácii na Hlavnej 86, v Košiciach. Štýlovo zariadená reštaurácia vám ponúka nahliadnuť do prostredia dýchajúcom goralskou kultúrou. Interiér reštaurácie je zariadený historickým ľudovým náradím, v drevenom prevedení a s goralskými maľbami, ktoré boli typické pre vtedajšiu dobu. Ponúkame vám vybrať si z čerstvo pripravených surovín jedlá, vďaka ktorým prežijete nezabudnuteľný gurmánsky zážitok. Suroviny nakupujeme od drobných farmárov,povestné sú naše pečené bravčové rebrá ale aj klobáska, či tlačenka. Odporúčame Vám ochutnať domáce pirohy,gombóce, ktoré nie sú žiadny polotovar. Postupne zaraďujeme do ponuky bezlepkovú stravu a raw koláčiky. Odporúčame Vám ochutnať náš jedinečný domáci nápoj Nalewka, ktorý je typický pre goralský ľud a dostanete ho jedine v našej reštaurácii.
Zrecenzované: 6. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Pekne priestory, drevene stolovania, jedlo dobre a obsluha mila, dokonca nam vysla v ustrety aj ked uz bolo mimo obedoveho menu.

Poďakujte používateľovi SynthiaTT.

Zrecenzované: 2. januára 2018

Nakolko mi tu vždy chutila perfektna a jedinecna cesnacka, vybrala som sa tu dnes na obed. Co ste mi ale ponukli bolo jedno sklamanie... polievka prisla 15 minut po tom ako ju dojedol kolega (objednavali sme si naraz) a hlavne jedlo nam prislo po hodine, odkedy sme si sadli..najprv teda prislo hlavne jedlo mne a o 3 minuty neskor jemu..

Poďakujte používateľovi BibsL2.
Zrecenzované: 30. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Vynikajúce jedlo (tak dobrú bryndzu som ešte nejedol), príjemná obsluha, pekné prostredie, určite prídeme zas.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi MarekM851.
Zrecenzované: 9. decembra 2017

Bola som v Košiciach len krátko a nemala som veľa času na vyhľadávanie reštaurácií, preto som si nechala poradiť v penzióne, kde som bola ubytovaná, kam by som mohla zájsť na dobrú polievku. Odporučili mi ísť na cesnačku do neďalekej karczmy MLYN a poradili mi dobre. Podnik je v historickom centre Košíc na Hlavnej ulici vo vynovenej budove, vnútri so štýlovým zariadením, ktoré sa mi páčilo a cítila som sa tam príjemne. Obsluha bola rýchla, krémová cesnačka v bosniaku s kúskami syra bola výborná, porcia bola veľká a cena 4,20 eur bola prijateľná.
Mám rada originálne detaily, akými boli v tomto podniku napríklad netradičné vešiaky na kabáty, alebo neobvyklé označenie hygienického zariadenia pre dámy a pre pánov, pre dámy bolo tiež štýlovo zariadené a bolo čisté.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi luba414.
Zrecenzované: 27. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Karczmu mlyn som mala zafixovanú ako dobrý podnik ale po dnešnej návšteve som ostala veľmi sklamaná. Obsluha ešte ako tak fajn, no kvalita jedla nula bodov. Polievka bola vlažná, od teplej to malo rozhodne ďaleko (aj keď stala cez 4€) chuťovo ako tak fajn. Kačacie prsia na šaláte boli jedna hrôza. Mäso nechutne, zuvackové (tiež studené) šalát horký, drezing taký nijaký, bez chuti. Aj by som sa posťažovala ale čašníčka sa ani raz neunuvala opýtať či chutilo alebo či bolo všetko v poriadku... na konci ešte poplietla platenie (hotovosť/karta) ale to bolo to najmenej.... celkovo zlý dojem, už sa tam určite nevratim v blízkej dobe

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi didijonela.

Cestovatelia, ktorí si pozreli karczma MLYN, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste karczma MLYN? Podeľte sa o svoje zážitky!