Recenzované: 7. augusta 2017

Veľmi príjemné miesto na ubytovanie v centre Košíc. Pavlačové ubytovanie, ktorého izby sa volajú podľa známych slovenských miest, sa nachádza nad reštauráciou (odporúčam vyskúšať, je to vynikajúci steak house).
Bola som ubytovaná v izbe Žilina, ktorá je pre jednotlivca ideálne veľká. Neskutočnou výhodou je klimatizácia v izbe. Izby sú na kľúč a nie na kartu, čo ale nevadí.
Raňajky sú servírované na objednávku (nie bufet), čo je aj trošku škoda (čašníci sa o to viac nabehajú a čas čakania sa predĺži - napr. raňajky sú do 10, keď hosť príde o 9:45, tak pri čakaní na prípravu raňajok do 10 neodíde ani keby čo bolo). Čo sa týka housecleaningu - odporúčam meniť uteráky každý deň - alebo aspoň dať jeden na ruky a tvár plus osušku. Inak všetko v poriadku - obdivujem pani, ktorá nastiera postele s ťažkou prikrývkou (pohodlné pre hosťa, nepraktické pre chyžnú). V každom prípade raňajky sú chutné (trochu menej soliť) a pomerne bohaté (veľké porcie). Fajčiarov poteší popolník pri izbách (na pavlači), nemusia ísť až niekde dole ku vchodu. Nefajčiarov to vôbec neovplyvňuje - neobťažuje.
V celkovom hodnotení príjemné miesto v dobrom pomere cena/kvalita. Odporúčam aj ďalej :)

Recommended cosy hotel in the centre of Kosice. Nice rooms, tasty breakfast, there is an amazing restaurant on the ground floor. There is an aircondition in the rooms.

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi Katarina_Tothova.
Recenzované: 17. mája 2017 cez mobilné zariadenie

super penzion,vynikajuci pristup personalu,fantasticka restika v ramci penzionu,robia super steaky a 10per zlava pre ubytovanych,v centre kosic.
ranajky boli tiez super,naozaj nemam co vytknut a najblizsie ked budem v KE,urcite sa znovu ubytujem

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi mikisko.
Recenzované: 26. februára 2017

Penzión Slovakia - to je skvelé miesto na ubytovanie (mám už viackrát otestované) počas pobytu v Košiciach - a za veľmi dobrú cenu. Nachádza sa na polovici cesty medzi železničnou stanicou a centrom - Hlavnou ulicou. Izby v podkroví sú pomenované podľa slovenských miest (napr. Bratislava, Poprad Nitra...), sú útulne zariadené, čisté, kúpeľňa je OK. A čo je hlavné - personál je veľmi milý a ochotný. Na raňajky si môžete vybrať podľa lístka - a dostanete bohatú porciu. A veľmi dobre sa najete aj v steakhouse Rosto na prízemí, dokonca, keď ste tam ubytovaní, máte v reštaurácii zľavu.

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi jozefBA.

Dátum pobytu: marec 2020
Recenzované: 6. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: august 2018
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PENZIONSLOVAKIA, Manažér v zariadení Boutique Penzion Slovakia.Zodpovedané: 23. augusta 2018