Recenzované: 8. apríla 2019

Dobrý deň,
5. – 6. apríla 2019 sme vo Vašom hoteli mali kongres pre stomatológov. Som nadšená prístupom hotela, jeho ochotou a ústretovosťou prispôsobiť sa našim požiadavkám – ako organizátorka kongresov a školení, ktoré organizujem už 6 rokov po celom Slovensku, som sa s podobným prístupom zo strany hotela ešte nestretla. Už večer pred kongresom boli prichystané stoly aj s minerálnymi vodami, ráno bola miestnosť vyvetraná a pripravená kompletne na prednášku. Počas kongresu som nemusela nič kontrolovať, všetko išlo „ako po masle“ v dohodnutých termínoch páuz, obedov a s dohodnutým servisom, čo sa bežne pri organizácii v iných hoteloch nestáva (Kongresy často organizujem vo Vysokých Tatrách, bohužiaľ úroveň služieb je priemerná ). Veľká vďaka patrí kongresovej manažérke pani Švecovej, ktorá svoju prácu robí na vysokej úrovni – svedomito a precízne s nazeraním na individuálne potreby klienta.
Hoci hotel zvonku pôsobí priemyselne a prvý dojem je rozpačitý, vnútri je krásne dizajnovaný – farby, drevo a abstraktné umenie. Prednášateľka z Bratislavy sa vyjadrila, že s takou výbornou akustikou v prednáškovej miestnosti sa ešte nestretla. Sála je mimoriadne priestranná a vzdušná s najnovšou technikou, a kresielkami vzadu, ktoré sme ocenili najmä my organizátori podujatia.
Oceňujem takisto pomer kvality jedla a ceny, samotní účastníci kongresu jedlo a občerstvenie veľmi chválili nielen po stránke chuti, ale aj po stránke vizuálu - kuchár si dáva záležať.
Keďže ako organizátorka kongresov viem, aké náročné je nájsť kongresový hotel so všetkými päť P, som rada, že som našla hotel na Slovensku, kam sa môžem vracať s pocitom, že sa na jeho služby môžem spoľahnúť .Hotel Roca odporúčam každému organizátorori kongresov, ktorý vyžaduje vysokú profesionalitu služieb, priestrannú sálu s výbornou akustikou, kvalitné jedlo, príjemné prostredie a primerané ceny. Prajem hotelu aj personálu naďalej úspech a veľa spokojných klientov. 
Ivana Jarošová
Jarident, s.r.o.

Dátum pobytu: apríl 2019
2  Poďakujte používateľovi Ivana J.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kongreshotelroca, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Kongres Hotel Roca.Zodpovedané: 9. apríla 2019

Dobrý deň p. Jarošová,
s veľkým potešením sme čítali Vašu recenziu.Takáto spätná väzba je pre nás za našu prácu najväčšia odmena. Ďakujeme a veríme, že pri najbližšej príležitosti a stretnutí s Vami , Vás nesklameme, čo je pre nás najväčší záväzok poskytovať služby naďalej profesionálne a kvalitne.
Držíme palce aj Vašej spoločnosti a tešíme sa do skorého videnia.
Švecová Ivana
Kongres & marketing manažér

Recenzované: 25. apríla 2018

Hotel na dobrom mieste veľmi rýchlo dostupný z obchvatu s dobrou cenou v zľave adekvátnou kvalite. Celkový dojem v apartmáne kazil absolútne nevyužitý priestor. Pritom maličký priestor pre WC. "Kúpelňa" typu open-space začlenená do "spálne" kde oproti posteli je jedno z dvoch umývadiel apartmánu. Celkovo tento koncept nemusí každému vyhovovať. Ja som bol spokojný. Bohužiaľ ma prekvapila nečistota - prach nebol utretý vo WC určite dlhší čas. Prekvapením bola organizácia raňajok - personál by mal na sebe popracovať. V zásade sa jedná o 3-hviezdičkový hotel doslova. Aby som nezabudol - volské oká boli studené... Apropo recepčné veľmi ústretové a milé! Bohužiaľ za zvyšok personálu nemôžu.

Dátum pobytu: apríl 2018
Poďakujte používateľovi mivsk.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kongreshotelroca, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Kongres Hotel Roca.Zodpovedané: 25. mája 2018

Vážený používateľ mivsk,
ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Architektom navrhnutý dizajn je účelový z dôvodu charakteru dizajnového biznis hotela. Za nedostatky počas Vášho pobytu sa ospravedlňujeme.
S pozdravom
Kongres Hotel Roca tím

Recenzované: 9. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel je situovany len 4 zastavky elektrickou od centra mesta, Auparku a Hlavnej ulice. Ma vlastne parkovisko. Izby su navrhnute lahko dizajnovo....Umyvadlo, ako sucast dizajnu je sucastou izby, co mi prislo neprakticke, nakolko som musel pouzit druhy uterak na utretie vody z nabytku. Kvalita matracov bola stredna a obliecky boli lahko sprane. Kuchyna ma horsie odvetravanie, nakolko v chodbe na 1 poschodi bolo citit prepaleny olej ale vzduch v izbe bol ok. Ranajky formou bufetu boli standardne, dalo sa vybrat z ponuky teplych a studenych jedal. Hotel ma slusne zasobeny lobby bar a dobre wifi. Disponuje aj elektrickym cisticom na topanky. Na ranajkach, v lobby bare ako aj na recepcii bol mily a ustretovy personal, co povazujem za velke plus tohto hotela. Celkovo sa da povedat, ze hotel je na urovni 4*, ma dobru polohu a jeho sluzby ocenia hlavne ludia prichadzajuci do Kosic na sluzobnu cestu.

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi michalz.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kongreshotelroca, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Kongres Hotel Roca.Zodpovedané: 2. mája 2017

Vážený michalz,
veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu a všetky postrehy , ktoré ste spomenuli. Tešíme sa že služby, ktoré poskytujeme Vám vyhovovali a nedostatky si samozrejme preveríme. Sme kongresový hotel zameraný na obchodných cestujúcich a biznis klientelu, tým je aj štýl nášho hotela ľahko dizajnový , čo sa týka aj izieb a ich vybavenia. Architekt sa snažil maximálne využiť daný priestor. Budeme sa tešiť na opätovnú Vašu návštevu. S pozdravom Kongres Hotel Roca tím.

Recenzované: 13. februára 2017

Ideálne na pracovnú cestu - prespatie. Parkovisko pri hoteli, čo je v Košiciach super. Blízko centra. Personál milý a ochotný. Izba malá, ale veľmi príjemná a čistá. Televízor a Wifi. Kúpeľňa WC bez chyby. V hoteli podávajú raňajky. Všetko čerstvé.

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi Martin K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kongreshotelroca, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Kongres Hotel Roca.Zodpovedané: 15. februára 2017

Vážený p. Martin,
veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu , veľmi si ju vážime a tešíme sa , že ste s našimi službami boli spokojný.
S pozdravom ostáva tím Kongres Hotela Roca
Ivana Švecová - marketing manažér

Recenzované: 23. novembra 2016

Chcem sa poďakovať zamestnancom Kongres hotela ROCA za profesionálnu prípravu firemných a spoločenských podujatí. Na viacerých takýchto akciách, školeniach, prezentáciách a spoločenských udalostiach som sa zúčastnil a vždy som mal vynikajúci pocit, že personál urobil všetko pre zdarný priebeh akcie, že nič nezanedbal a všetko bolo pripravené kvalitne a načas. Ďakujem Vám priatelia aj touto cestou, držím Vám palce a želám, aby sa vysoká úroveň Vašich služieb premietla vo zvýšenej návštevnosti podujatí, ktoré Váš Kongres hotel ROCA zastrešujete, pripravuje či organizuje ...

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi JozefHalac.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kongreshotelroca, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Kongres Hotel Roca.Zodpovedané: 28. novembra 2016

Vážený p. Jozef,
s veľkým a úprimným ďakujeme reagujeme na Vašu recenziu. Tak ako sa snažíme do každej jednej akcie dať všetko čo vieme, tak sa aj tešíme ak je naša práca prínosom pre Vás - hostí, klientov. Táto naša profesionalita ako hovoríte, pozostáva aj z prístupu našich kolegov k zadávaným úlohám a zároveň spoľahlivým partnerom hotela.
Budeme radi , ak sa budeme stretávať na ďalších našich podujatiach a akciách.
S pozdravom manažment Kongres Hotela Roca.