Najnižšie ceny vášho pobytu
Travelocity
Orbitz.com
FindHotel75 USD
Zobraziťvšetkých 14 ponúk
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 25. apríla 2018

Hotel na dobrom mieste veľmi rýchlo dostupný z obchvatu s dobrou cenou v zľave adekvátnou kvalite. Celkový dojem v apartmáne kazil absolútne nevyužitý priestor. Pritom maličký priestor pre WC. "Kúpelňa" typu open-space začlenená do "spálne" kde oproti posteli je jedno z dvoch umývadiel apartmánu. Celkovo tento koncept nemusí každému vyhovovať. Ja som bol spokojný. Bohužiaľ ma prekvapila nečistota - prach nebol utretý vo WC určite dlhší čas. Prekvapením bola organizácia raňajok - personál by mal na sebe popracovať. V zásade sa jedná o 3-hviezdičkový hotel doslova. Aby som nezabudol - volské oká boli studené... Apropo recepčné veľmi ústretové a milé! Bohužiaľ za zvyšok personálu nemôžu.

Dátum pobytu: apríl 2018
1  Poďakujte používateľovi mivsk.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kongreshotelroca, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Kongres Hotel Roca.Zodpovedané: 25. mája 2018

Vážený používateľ mivsk,
ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Architektom navrhnutý dizajn je účelový z dôvodu charakteru dizajnového biznis hotela. Za nedostatky počas Vášho pobytu sa ospravedlňujeme.
S pozdravom
Kongres Hotel Roca tím

Recenzované: 9. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel je situovany len 4 zastavky elektrickou od centra mesta, Auparku a Hlavnej ulice. Ma vlastne parkovisko. Izby su navrhnute lahko dizajnovo....Umyvadlo, ako sucast dizajnu je sucastou izby, co mi prislo neprakticke, nakolko som musel pouzit druhy uterak na utretie vody z nabytku. Kvalita matracov bola stredna a obliecky boli lahko sprane. Kuchyna ma horsie odvetravanie, nakolko v chodbe na 1 poschodi bolo citit prepaleny olej ale vzduch v izbe bol ok. Ranajky formou bufetu boli standardne, dalo sa vybrat z ponuky teplych a studenych jedal. Hotel ma slusne zasobeny lobby bar a dobre wifi. Disponuje aj elektrickym cisticom na topanky. Na ranajkach, v lobby bare ako aj na recepcii bol mily a ustretovy personal, co povazujem za velke plus tohto hotela. Celkovo sa da povedat, ze hotel je na urovni 4*, ma dobru polohu a jeho sluzby ocenia hlavne ludia prichadzajuci do Kosic na sluzobnu cestu.

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi michalz.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kongreshotelroca, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Kongres Hotel Roca.Zodpovedané: 2. mája 2017

Vážený michalz,
veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu a všetky postrehy , ktoré ste spomenuli. Tešíme sa že služby, ktoré poskytujeme Vám vyhovovali a nedostatky si samozrejme preveríme. Sme kongresový hotel zameraný na obchodných cestujúcich a biznis klientelu, tým je aj štýl nášho hotela ľahko dizajnový , čo sa týka aj izieb a ich vybavenia. Architekt sa snažil maximálne využiť daný priestor. Budeme sa tešiť na opätovnú Vašu návštevu. S pozdravom Kongres Hotel Roca tím.

Recenzované: 13. februára 2017

Ideálne na pracovnú cestu - prespatie. Parkovisko pri hoteli, čo je v Košiciach super. Blízko centra. Personál milý a ochotný. Izba malá, ale veľmi príjemná a čistá. Televízor a Wifi. Kúpeľňa WC bez chyby. V hoteli podávajú raňajky. Všetko čerstvé.

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi Martin K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kongreshotelroca, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Kongres Hotel Roca.Zodpovedané: 15. februára 2017

Vážený p. Martin,
veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu , veľmi si ju vážime a tešíme sa , že ste s našimi službami boli spokojný.
S pozdravom ostáva tím Kongres Hotela Roca
Ivana Švecová - marketing manažér

Recenzované: 23. novembra 2016

Chcem sa poďakovať zamestnancom Kongres hotela ROCA za profesionálnu prípravu firemných a spoločenských podujatí. Na viacerých takýchto akciách, školeniach, prezentáciách a spoločenských udalostiach som sa zúčastnil a vždy som mal vynikajúci pocit, že personál urobil všetko pre zdarný priebeh akcie, že nič nezanedbal a všetko bolo pripravené kvalitne a načas. Ďakujem Vám priatelia aj touto cestou, držím Vám palce a želám, aby sa vysoká úroveň Vašich služieb premietla vo zvýšenej návštevnosti podujatí, ktoré Váš Kongres hotel ROCA zastrešujete, pripravuje či organizuje ...

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi JozefHalac.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kongreshotelroca, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Kongres Hotel Roca.Zodpovedané: 28. novembra 2016

Vážený p. Jozef,
s veľkým a úprimným ďakujeme reagujeme na Vašu recenziu. Tak ako sa snažíme do každej jednej akcie dať všetko čo vieme, tak sa aj tešíme ak je naša práca prínosom pre Vás - hostí, klientov. Táto naša profesionalita ako hovoríte, pozostáva aj z prístupu našich kolegov k zadávaným úlohám a zároveň spoľahlivým partnerom hotela.
Budeme radi , ak sa budeme stretávať na ďalších našich podujatiach a akciách.
S pozdravom manažment Kongres Hotela Roca.

Recenzované: 31. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Prijemný a ochotný personál, dobrá poloha, strážené parkovisko, čisté izby - zaujímavo riešené (na malom priestore plnohodnotné ubytovanie), bohaté raňajky.
V nedeľu bola žiaľ reštaurácia zatvorená už 20:30, chcel som si dať palacinky :)

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi Lubos K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kongreshotelroca, Manažér v zariadení Kongres Hotel Roca.Zodpovedané: 2. novembra 2016

Milý p. Ľuboš,
radi by sme sa Vám poďakovali za Váš feedback, ktorý nás veľmi potešil. Teší nás aj pripomienka dizajnu izieb , kde sa architekt snažil maximálne využiť priestor izby pre jej maximálne využitie. Veríme, že si naše palacinky prídete vychutnať pri najbližšej návšteve Košíc opäť. S úprimným pozdravom Kongres Hotel Roca tím.