Recenzované: 9. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel je situovany len 4 zastavky elektrickou od centra mesta, Auparku a Hlavnej ulice. Ma vlastne parkovisko. Izby su navrhnute lahko dizajnovo....Umyvadlo, ako sucast dizajnu je sucastou izby, co mi prislo neprakticke, nakolko som musel pouzit druhy uterak na utretie vody z nabytku. Kvalita matracov bola stredna a obliecky boli lahko sprane. Kuchyna ma horsie odvetravanie, nakolko v chodbe na 1 poschodi bolo citit prepaleny olej ale vzduch v izbe bol ok. Ranajky formou bufetu boli standardne, dalo sa vybrat z ponuky teplych a studenych jedal. Hotel ma slusne zasobeny lobby bar a dobre wifi. Disponuje aj elektrickym cisticom na topanky. Na ranajkach, v lobby bare ako aj na recepcii bol mily a ustretovy personal, co povazujem za velke plus tohto hotela. Celkovo sa da povedat, ze hotel je na urovni 4*, ma dobru polohu a jeho sluzby ocenia hlavne ludia prichadzajuci do Kosic na sluzobnu cestu.

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi michalz.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kongreshotelroca, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Kongres Hotel Roca.Zodpovedané: 2. mája 2017

Vážený michalz,
veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu a všetky postrehy , ktoré ste spomenuli. Tešíme sa že služby, ktoré poskytujeme Vám vyhovovali a nedostatky si samozrejme preveríme. Sme kongresový hotel zameraný na obchodných cestujúcich a biznis klientelu, tým je aj štýl nášho hotela ľahko dizajnový , čo sa týka aj izieb a ich vybavenia. Architekt sa snažil maximálne využiť daný priestor. Budeme sa tešiť na opätovnú Vašu návštevu. S pozdravom Kongres Hotel Roca tím.

Recenzované: 13. februára 2017

Ideálne na pracovnú cestu - prespatie. Parkovisko pri hoteli, čo je v Košiciach super. Blízko centra. Personál milý a ochotný. Izba malá, ale veľmi príjemná a čistá. Televízor a Wifi. Kúpeľňa WC bez chyby. V hoteli podávajú raňajky. Všetko čerstvé.

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi Martin K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kongreshotelroca, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Kongres Hotel Roca.Zodpovedané: 15. februára 2017

Vážený p. Martin,
veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu , veľmi si ju vážime a tešíme sa , že ste s našimi službami boli spokojný.
S pozdravom ostáva tím Kongres Hotela Roca
Ivana Švecová - marketing manažér

Recenzované: 23. novembra 2016

Chcem sa poďakovať zamestnancom Kongres hotela ROCA za profesionálnu prípravu firemných a spoločenských podujatí. Na viacerých takýchto akciách, školeniach, prezentáciách a spoločenských udalostiach som sa zúčastnil a vždy som mal vynikajúci pocit, že personál urobil všetko pre zdarný priebeh akcie, že nič nezanedbal a všetko bolo pripravené kvalitne a načas. Ďakujem Vám priatelia aj touto cestou, držím Vám palce a želám, aby sa vysoká úroveň Vašich služieb premietla vo zvýšenej návštevnosti podujatí, ktoré Váš Kongres hotel ROCA zastrešujete, pripravuje či organizuje ...

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi JozefHalac.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kongreshotelroca, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení Kongres Hotel Roca.Zodpovedané: 28. novembra 2016

Vážený p. Jozef,
s veľkým a úprimným ďakujeme reagujeme na Vašu recenziu. Tak ako sa snažíme do každej jednej akcie dať všetko čo vieme, tak sa aj tešíme ak je naša práca prínosom pre Vás - hostí, klientov. Táto naša profesionalita ako hovoríte, pozostáva aj z prístupu našich kolegov k zadávaným úlohám a zároveň spoľahlivým partnerom hotela.
Budeme radi , ak sa budeme stretávať na ďalších našich podujatiach a akciách.
S pozdravom manažment Kongres Hotela Roca.

Recenzované: 31. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Prijemný a ochotný personál, dobrá poloha, strážené parkovisko, čisté izby - zaujímavo riešené (na malom priestore plnohodnotné ubytovanie), bohaté raňajky.
V nedeľu bola žiaľ reštaurácia zatvorená už 20:30, chcel som si dať palacinky :)

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi Lubos K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kongreshotelroca, Manažér v zariadení Kongres Hotel Roca.Zodpovedané: 2. novembra 2016

Milý p. Ľuboš,
radi by sme sa Vám poďakovali za Váš feedback, ktorý nás veľmi potešil. Teší nás aj pripomienka dizajnu izieb , kde sa architekt snažil maximálne využiť priestor izby pre jej maximálne využitie. Veríme, že si naše palacinky prídete vychutnať pri najbližšej návšteve Košíc opäť. S úprimným pozdravom Kongres Hotel Roca tím.

Recenzované: 2. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Hotel s dobrou dostupnosťou z obchvatu Košíc. Bezproblémové parkovanie, príjemný personál. Raňajky ma milo prekvapili, čerstvo pripravená praženica, volské oko atď. Izba je menšia so svojsky riešenou kúpelňou, ale čistá, pre potreby prespania postačujúce.

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi DavidZ2615.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kongreshotelroca, Manager v zariadení Kongres Hotel Roca.Zodpovedané: 26. októbra 2016

Dobrý deň p.David,
ďakujeme za Vašu recenziu, veľmi si ju vážime. Teší nás , že ste s našimi službami boli spokojný a veríme, že sa pri Vašej najbližšej návšteve Košíc opäť stretneme. Dizajn izieb je prispôsobený architektom pre maximálne využitie priestoru. Tím Kongres Hotel Roca.