Recenzované: 14. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Odporúčam wellness, čistota, ticho, relax. Doba troch hodín je akurát na oddych, cenovo je to 7 eur na hodinu. K dispozícii sú rôzne sauny, vírivka, bazén, oddychové i vyhrievané lôžka. Ubytovaní sme tu neboli, wellness sme využili ako externí zákazníci.

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Eva G.
Recenzované: 29. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Kedysi to malo "cveng" možno preto ze boli jedni z prvých v KE. Vrátili sme sa tam po takmer 10 rokov. Sklamanie.... nič sa tam nezmenilo plastové imitácie mramorovych stĺpov, všade prítomný hluk od vyrivky je obtazujuci, oddychová miestnost s vrzgajucimi drevenými lehátkami je chladná , v tapidarium len štyri kamenné lehátka, len dve vyhrievané , všade neprítomnosť vešiakov na osušky he až zarážajúce, veci si musíte odkladať na zem. Pri vstupe male skrinky - v zimnom období do nich kabát nenahužvete , pre istotu ani pri recepcie nenájdete jeden jediný háčik, vešiak kde by ste si na chvíľku zavesili kabát .
Chápem ze wellnes je vecou uhla pohľadu, ale vo všeobecnosti si myslím ze wellnes je na oddych, kľud, relax,.... nič z menovaného tam nenájdete
Pomer cena a kvalita je neprijateľný. Za polovičnú cenu už všade inde dostanete kľud, relax, komfort, oddych, zážitok.
Neodporúčam.

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi lubooski.
Recenzované: 14. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Hotelová izba útulná. Vadil mi malý LCD TV. Tiež kožená stolička nie je komfortná pre dlhšiu prácu pri stole. Raňajky dobré. Parkovanie v cene ubytovania. Horší prístup vzhľadom na rekonštrukciu blízkej ulice. Odporúčam.

Dátum pobytu: apríl 2018
Poďakujte používateľovi mivsk.
Recenzované: 3. januára 2018

V Hoteli Priviilege som sa zastavil 30.12. okúsiť wellnes.

- výborné parné sauny Galia a Britanica, akurát by mohli byť viac zaparené

- fínska sauna horúca super + príjemné odpočívarne s relaxačnou hudbou

- bazén na plávanie a relax s vírivkou

- zaujal ma aj kúpel studeno - horúci na prekrvenie nôh

Fén na vlasy pri odchode z wellnes by mohol byť v šatni nie na recepcii... .

Dátum pobytu: december 2017
Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi AmirO443.
Recenzované: 7. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel sa nachádza kusok pesi od centra mesta. Ma velke parkovisko, utulny welnes s bazenom, virivkou a saunami. Izby su pomerne velke, vkusne zariadene. Restauracia s príjemnou obsluhou a vybornou kuchynou.

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi Sykynka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia HotelPrivilege, Manažér recepcie v zariadení Hotel Privilege.Zodpovedané: 30. novembra 2017

Dobrý deň,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu recenziu. Ceníme si každý názor od našich hostí. Sme veľmi radi že sa Vám u nás páčilo a dúfame že sa čoskoro opäť uvidíme.

S pozdravom a prianím príjemného dňa,
Tímea Kleschtová
Front Desk Manager