“na jedlo aj pivko”

Na pozícii č. 12 spomedzi 319 Reštaurácie v Košiciach
Kuchyňa: Maďarské, České, Stredoeurópske
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie

Sem sa vraciame neustále a na všetko čo majú. Jedlo,víno a samozrejme skvelé pivo načapované od majstrov svojho remesla.Obsluha je na vysokej úrovni a ak sa chcete najesť, pokojne si dajte na čo máte chuť. Určite neoľutujete.

Poďakujte používateľovi DayTrip712111.

Zrecenzované: 22. augusta 2019

Ak mate chut na romantiku odporucam sem zajst, je tu velmi prijemna atmosfera a pekne. Mili personal, skvely vyber a aj ceny.

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi zohanka.
Zrecenzované: 2. augusta 2019

Viem, že v minulosti bol Camelot vyhlásený svojimi "stredovekými" nezmyselnými jedlami typu Steak Kráľa Artuša, či Rebrá Sira Gahetisa. Som rád, že toto má už reštaurácia za sebou. Pivo majú skvelé a k nemu odporúčam klobásky, či šoudru (šunku) s chrenom :-)

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi PeterK8203.
Zrecenzované: 10. júla 2019

posledná návšteva sklamanie, úbohý lístok, hlasná hudba.Personál príjemný, ale nie je to camelot ,aký býval. Smutné. Chodili sme tam ako pracovný tím, kamaráti, rodina aj niekedy len tak na tatarák, ale tentokrát sme ako teambulduing museli zvolit iné miesto, škoda.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi oskarwilde2017.
Zrecenzované: 5. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Od našej poslednej návštevy v Camelote sa toho veľa zmenilo. Tak predtým sme nečakali skoro hodinu na jedlo, porcie boli veľké že sme odchádzali dostatočne najedení , ceny mám pocit že išli hore a kvalita dole. A rozhodne odporúčam zamestnať viac personálu, lebo nestíhajú. Buď čašníčky alebo v kuchyni. Rozhodne sme odchádzali so zmiešanými pocitmi, kde je starý dobrý Camelot.

Dátum návštevy: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi Banajoe.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Camelot - medieval restaurant, si pozreli aj

Košice, Košický kraj

Navštívili ste Camelot - medieval restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!