Recenzované: 19. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel na dobrej polohy blízko centra.Restauracia pristrana, využili sme len raňajky ktoré boli super..sortiment..množstvo..welnes spokojnosť malé ale útulne..len podlahu častejšie zotierat ja som sa dva krát šmykol .Personál usmeievavy a k dispozicii.

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi Anooooooooo.
Recenzované: 23. januára 2019

Verím tomu, že tento hotel ponúka aj lepšie izby ako som mal ja, ale moja skúsenosť nebola idálna. Izbu som mal peknú a čistú, ale priamo nad kuchyňou. Už keď som sa ubytoval, spozornel som, lebo tam niečo nepríjemne hučalo. Zistil som, že je to vzduchotechnika z kuchyne. Cez noc ju síce vypli, ale od 6.00 ráno to začalo znova. A k tomu sa pridal aj hluk prípravy raňajok. A korunu tomu nasadil smrad ktorý sa šíril z kuchne po schodisku až na poschodie a do izby. Keď som prišiel domov, oblek aj kabát rovno do čistiarne a zvyšok do práčky.

Tip na izbu: Určite čo najďalej od kuchne
Dátum pobytu: január 2019
2  Poďakujte používateľovi PeterK8203.
Recenzované: 27. augusta 2018

Keďže som košičanka, tak som tam nebola ubytovaná, ale všetkých mojich známych smerujem tam a sú veľmi spokojní. Štýlovo zariadený hotel a reštaurácia, nádherná zimná záhrada a viaceré salóniky vhodné na rôzne oslavy. Veľmi ústretový personál, fantastická kuchyňa a vynikajúci relax v ajurvédskych kúpeľoch

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi BeaMacka.
Recenzované: 22. februára 2018

Mali sme tú možnosť vyskúšať si novomanželský apartmán. Jednoznačne rozprávkový apartmán za mňa zatiaľ najkrajší v akom som mala možnosť prespať. Krásna predizba, spálňa aj kúpelňa. Ubytovaniu sa nedalo vytknúť absolútne nič. jednoznačne odporúčam

Tip na izbu: Novomanželský apartmán je rozprávkový luxus.
Dátum pobytu: jún 2017
Poďakujte používateľovi noydentity.
Recenzované: 1. januára 2018

Hotel Golden Royal navštívím každý rok po ceste z Prahy do Košíc. Výborné Spa Wellnes centrum - fínska a parná sauna, výrivka, bazén...odpočinok.

Akurát po horúcich saunách som bol trochu dehydrovaný a na Recepcii hotela nemali studené nápoje - nejaký chladený džús, Vinea, Minerálky by bodli. Vo wellnes podávajú len horúci nápoj a vodu z kohútika.

Dátum pobytu: december 2017
Typ výletu: Cestoval/a sólo